Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kızlar az once sıtenın bırınde karbonatlaa gebelık analsılıyor dıyee bısı okudum bu dogru deıldır dımı bılgısı olan var mı???)

slm canım naptın hsg çektirdin mi ? umarım iyi geçmiştir

ya benim geçen seneki doktorum beni o kadar korkutmuşki şuan hayretler içindeyim doktor değiştirdim. Bu ay bu tahlilleri yine yaptırdım farklı doktora göstermek üzere. LH yüksek çıkınca üzüldüm bu ay klomenle takibe başlayamayacak diye.. Halbuki doktor başlamak istedi.. Bana önceki doktorum düşüğe sebep olabilir vs önce 2 ay doğum kontrol hapı kullan değer düşsün sonra klomen demişti kaç ay kaybettirdi bana yaa Allah hayırlısını versin hepimize

canım demek ki her doktor farklı teknik kullanıyor,bunda da vardır bir hayır,sıkıntı yapma ve tedavini aksatma .

kızlar yaa lutfen yardımcı olunnnnnnn 15gun once pembe leke gelmıstı bendn ama daha adetımden 7gun sonraa yanı adet oldum 7 gun sonra pembe kan geldı cok az sımdı adetıme 5 gun var ve benım mıdem cok bulanıyor en onemlısı karnıma kıramp gırıooooocok kotu bı sekıldee kasılıp kalıyorum ılk defa bole olduu napsam bılemedım yaaaa

slm kızlar yardımcı olursanız sewinirim yarın klomenin son günü son iki ilaç kaldı şimdi hangi günler ilişki olmalı yazarmısınz kızlar ne zaman çatlar yumurtalar şimdiden tşkler

slm kızlar yardımcı olursanız sewinirim yarın klomenin son günü son iki ilaç kaldı şimdi hangi günler ilişki olmalı yazarmısınz kızlar ne zaman çatlar yumurtalar şimdiden tşkler

canım klomenin son günü ilişkiye başlıyorsunuz ve gün aşırı olmalı,yani bi gün ilişki bi gün ara olacak şekilde adetine kadar böyle devam edecek.yumurtalıklarında ağrı başladını hissettiğin an yumurtalar oluşmaya başlamış demektir,çatladığı zaman zaten bu ağrılar hafifler.umarım yardımcı olabilmişimdir. aslında yumurta takibini doktora gidip yapabilirsin,en doğru bilgiyi onlar verir.

çok tşk ederim canm bugün son ilacı alcam canm eşim nöbetçi bugün yok yani yarın başlıycaz mecbur dr adet olsanda olmasanda gel dedi yumurta takibi yapalım demedi canm tekrar tşkler tatlım

merhaba oncelıkle klomen gunde kactane ıcıyrsun bu onemlı bırde eger yumurtlama gunun ates takıbı ıle yapamıyrsan dr a gıdıp yumurta takıbı yapmalısın yada ovulasyon teslerı var onlar sana yardımcı olabılır...