Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Hosbulduk canim bilmiyrm ne yapacam ama bznde delirmek uzere oluyr aman boswer dedigim anlarda oldu cnm ama napqlim kismet ....bu arada hos buldum tanistigimada memnun oldum canim

Hosbulduk canim bilmiyrm ne yapacam ama bznde delirmek uzere oluyr aman boswer dedigim anlarda oldu cnm ama napqlim kismet ....bu arada hos buldum tanistigimada memnun oldum canim

hoş geldin canım aramıza kızlar nasılsınız bu arlar giremiyorum pek misaffri yoğunluğundan adet gördüm doktora gittim kist var dedi 2 mm çapında ilaç veremicem dedi büyütürüz kisti dedi doğum kontrol hapı vercekti kullanamıcam dedim psikolojim alt üst oluyor dedim tamam o zaman oluruna bırakalım dedi sizce bu kist benim hamile kalmama engelmidir yoksa gerçekten yumurtalık geliştirici ilaçlar kistleri büyüttüğü içinmi vermemiştir

emel canım sence bir tane kistim varmış 2 mm boyu benim bu kistle hamile kalmam zormudur ama çevremdede çok insan varr komşum sakın kullanma dedi o da 4 sene sonra tedavi ile kalmış doktor banada söyledi ama wben kullanmadım o ayda hamile kaldım dedi ay çok üzgünüm ama ben

hamile kalmak

Slm canim memnun oldum bu arada ne diyecegimi bilmiyrm bncede kullanma sogan kuru kullan kistvicin iyi gelir ilac icme simdi kac yillik ewlisin ne kadardir cocuk istyn da klomen mi kist yapti hakkimizda hayirli olsun ins kistler yok olur bebis gelir canim...

canım senin adına çok ama çok üzüldüm,eğer doğum kont ilacı kullanmak istemiyosan doğal ürünle kullan mesela soğan kürü yap,ne zararı olacak ki. moralini yüksek tut.

aymasev benimde her ay değişiyor bir ay oluyor kist diğer ay yok..2cm oluyor hep benimkide.dr yumurtan çatlayamamış o yüzden kiste dönüşüyor olabilir dedi.kist varken hamile kalsan bile hiçbişey olmaz dedi.hamile kaldığında sana hiçbir zararı yok dedi..o yüzden içini ferah tut..yeterki hamile kalabilelim sorun olmazmış yani