Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

bu arkadaşlarının eşleri yokmu yani çoluk çocuk falan..ailecek görüşülse neden yanlız görüşüyor hep......bence bi araştır canım sadece arkadaşlık bir durummu acaba.allah yardımcın olsun

Ben sevgilime hiç negatif davranmıyorum
hatta 1 hafta da 4 kez beni aldatırken yakaladım
sustum kendimde hatayı aradım eğer beni aldatıyorsa bu onun değil benim suçum
demekki ben ona yetmiyorum ama yine de yaranamıyorum ne yapmam lazım

canım

ama ben yapamadım 2 tane bebeğim var eşimle çok sorunlrımız var deflrca ayrılmaya çalıştık olmadı ama bu sefer son dedim şuan ayrı yaşıyoruz 6 yıllık evliyim 22 yaşındayım eşim çok sorunlu bi insan eve bağlayamadım hiçbir zaman. canım allah sabır versin diyorum

yardım

arkadaşlar çok zor durumdayım.kocamla geçiş dönemi yaşıyoruz.başlarda çok sıktım eşimi.şuraya gitme şu saattedön..eşim en sonunda resti çekti boşanalım dedi.ayrı bir hafta tatil yaptı.şimdi sürekli dışarda arkadaşlarıyla.bugün akşam altıda çıktı evde şyan sabahın beşi..tel ettim bir iki saate geliri ddi.çok zor durumdayım annem sabret diyo..bebegim 14aylık içim acıyo.telde kadın şarkı söylüyodu pavyonda falan mı çok zor bi durum nolur dua edin

senin için çok üzüldüm gerçekten. severek yapılmış bir evlilik nasıl bu noktaya gelir? dualarım seninle, Allah yardımcın olsun.