Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

cok zor bı durum olsa gerek
hepmı boyleydı yenı baslayan bır huymu
esıne bu durumun sneı ne kadar uzdugunu bı sekılde anlatabılmelısın
ayrıca cocugunuzunda bu durumdan etkılendıgını
esıne bazı onerılerde bulun
bı hafta sonu ıcın cok guzle bı plan yapıp bunu kabul ettır ve guzelce vakıt gecırın beraberce
sonrasında bunu sık sık yap ve o da eglendıgınde beraberce daha cok vakıt gecırmek ısteyebılır belkı

bugün denemeyi düsünüyorum ama isten gelince olmaz herhalde bugün bide erken geliyor ama yarin isi yok büyük bi ihtimal disari cikar ve ben bunu deneyeceyim iyisallah ise yarar icimde büyük bi umut var dediklerini uygulayacagim cok tesekkürler

bence de işe kendinzle başlayn giyinin, güzl güzl yemeklr yapn, kızınzla oyunlar oynayn, ama asla onun hatalarndn dolayı tartışmaya gitmeyn o zamn hiç eve gelmk istemzler bence serbest bırakn ama kendinizi asla!! birz bakmınıza özen göstern ve engizeli de onu tatlı bi muhabbete götürn arada bir iltifatlar edn kesn işey arar ama asla tartışmayın nedenlerini sorn ve çözümler buln

arkadaslar olmuyor ne yapsam olmuyor
bu hafta sonuda beni annemlerin yanina yolladi 2 gün annemlerde kalmak zorunda kaldim esim burdaydi yani annemler buraya 40 km uzakda ufak bi kasabada kaliyorlar
ben orda kaldim kardesimin dügünü olacak anneme yardim ettik ama istekli bi sekilde gitmedim beni zorla götürüyor ailemede bisey söyliyemiyorum severek evlendim ailem karsiydi o yüzden bizi kötü bi evlilikleri var diye bilmesinler
kendisi burdaydi gelmedi yanimda ne yapacagim lütfen bi care
hafta ici bir cok sey denedim ama duydugunuz gibi hafta sonu yapti yapacani

zor be tuana, sen yokken napmis haftasonu sordun mu esine, ya bak bende severek evlendim benimde arada esimle sorunlarim oluyo ama evden gönderecek kadar degil. Bidaha böyle bisey derse gitmiyorum falan de bakalim ne yapacak......

ne yapmis arkadaslariyla berabermis herzamankisi gibi
bugün cumartesi hava cok güzel ama ben yine kizimla evde oturuyorum beyfendi alis veris den hemen sonra kacti gitti gene
offff yaaaa ne yapsam ne etsem ben yaaa

Geri