melekler mekanında ne kadar zaman harcıyorsun?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
melekler mekanında ne kadar zaman harcıyorsun?
bennnn...kem küm kem..valla elimde olsa burda yatacam ama herşey sizler için meleklerim

Ce: melekler mekanında ne kadar zaman harcıyorsun?

bennnn...kem küm kem..valla elimde olsa burda yatacam ama herşey sizler için meleklerim
sanırsam EcELiN'le nöbetleşiyoruz ben evdeysem mutlaka burdayım taki birileri beni pc başından sürüliyerek kaldırana dek oda anca akşamı buluyor yani rahat 12-13- saat bu8rdayım ve net dünyasının her köşesindeyimburayı anlıyan anladıdiğer forumlarıda çok seviyorum ama burası sanki benim çocuğum gibi daha bebek gerçi ama büyüyecek önce ALLAH'ın izniyle daha sonrada başta sevgili EcELiN ve siz değerli meleklerimin sayesindeve sevgili patronumuz sayesinde bu arada patron sana tşklerbizlere böyle imkanları sunduğun için...

ben fazla giremiyorum
ama en az 2-3 saat buralardayım..

bazen butun gun ama bazen 1 hafta bıle gıremedıgım oluyo pek evde oturmamda

ehe vala baya bi sürem gecıo konuları çoq hoşuma gidio anemde bıraqmıo qi cıkıp geselim anemde mumtelası oldu cıkmak mumkun dııl

Bu aralar bazı sebepler nedeniyle pek fazla giremedim ama çalışmaya başlayınca saatlerce iş bitmiyor... Kalkamıyorum başından

Ay yeni üyeyim bu aralar fırsat buldukça hep girmeye çalışıyorum çok sevdim burasınıbide gördüğüm her konuya şıp diye atlıyorum