Nazar değecek diye çok korkuyorum

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Nazar değecek diye çok korkuyorum
merhaba;

10 aylık evliyim çok şükür eşimle çok mutluyum,huzurumuz yerinde allaha çok şükür 10 ayda daha bir kez kavga etmedik birbirimizide çok seviyoruz.

ama bize çok nazar değiyor eşim bana herşeyde yardımcı oluyor, kendi elleri ile yemek yediriyor seviyor sarıyor buda milletin nazar etmesine sebeb oluyor.

nezaman bir yere misafirliğe gitsek yada biri bize gelmiş olsa kem gözle bakar oldular aa bak sana nasıl yardım ediyo,, aa bak ne mutlusunuz, aa bak 10 ay oldu cicim ayınız bitmedi, sizin cicim aylar nezaman bitecekk gibi laflar ediyorlar.

mesela dün bir fisafirlliğe gittik çok mutluyuz gülüyoz eğleniyoruz oradan eşimin kuzeni'' yaa siz ne kadar güzelsiniz şunlara bak 10 ay oldu sanki daha dün evlenmişler gibi sizin cicim ayıda gelmedi gitti hiç kavgada etmiyosunuz'' dedi bizde güldük ama ertesi gün 10 ay boyunca ilk defa kavga ettik ilk defa hemde hiç yoktan sebebe. ben 10 ayda ilk defa bu kadar ağladım ve eşimi ilk kez bu kadar üzgün gördüm. Tabii sonra ne yapıyoruz bi dedi eşim sarıldı bana barıştık birbirimizi bıoşu boşuna kırdık. bana yardımcı olun ne olur biz nazardan korunmak için ne yapmalıyız eşimde bende nazardan çok korkar olduk. sırf nazar değecek diye bir yere gittiğimizz zaman kendimizden hiç bahsetmiyoruz lütfen yalvarıyorum yardımcı olun bana lütfenn.

Merhabalar,

Nazara kesinlikle bende inanlardanım... İnsanın kendi nazarı bile değer kendisine diye düşünüyorum. Kaldıki dışarıdakilerin kesinlikle nazarı da değecektir. Bu hususta Nazarı def eden dualardan yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Mutluluğunuz daim olsun.

Saygılar.

Geri