Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ahh cnm ya neler oldu böyle çok geçmiş olsun

evet canım sorma densiz biri var apartmanda, hep şikayet etmiş milleti, altta dükkanı var dükkanındaki kiracı çıktı diye apartlandakileri suçlamış, savcılığa şikayet falan etmiş, işte gidip ifade verdik, aslında adam ruhsat belgesindeki eksiklikler yüzünden çıktı, tamamlayamadı ama o apartmandakilere suç atıyor, bide bizlere hakaret ediyor bana bile neler söyledi, valla terbiyem müsade etmiyor burda yazamam, yöneticimizde bayan onada ne hakaretler falan, hem suçlu hem güçlü olmaya çalışıyor işte, neyse birşey olacağı yokda işte bize boşuna stres yaptı

Son düzenleme:
nasip canım nasipten öte köy yok derler ya bizde nasibimiz ne vakit gelirse kabulümüz sağol desteğin için bitanem kendine ve meleğine çok iyi bak
bebişim hiç bir fikrim inş herşey yolundadır inş
dün oldu bitti ayşem ya bende anlamadım
[Silam_nisa, Lalezarim ve diger bekleyen arkadaslarim insallah cok az kaldi ve yaza hamis gireceksiniz ben gonulden inaniyorum..

inşallah canım inşallah Rabbim yüzümüzü güldürür bizimde sizin gibi arkadaşlarım oldukça dimdik ayaktayım canlarım benim
Evet canım okudum ama cevap yazamadım, daha sonra anlatırım apartmanda sorunlar oldu da karakola gidip ifadeler falan verdik apartmancak, bizde toplandık falan öyle valla çok yorgunum..
aaa okudum canım maalesef densiz insanlarda var hayatımızda boşver sinek küçüktür ama mide bulandırır hesabı oda rahatsız edici olmuş ama tınlama geçer ..
Yine gelen olmadı, bugün temizlik yapmadım uyudum biraz
Hadi hepinizi çoooooooooooooook öptüm bybyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ayy Allah seni netmeye kızz siteye seni topik toparlayıcı olarak alalım olur sadmin halaya diyek

tık tık tıkkkk

Ahhh canım benim çıktıktan sonra geldin heralde, yine karşılaşamadık (((

Lalezarım benim seni cok seviyorum ♥

Bende seni seviyorum kuzucummmmmm

Hıııı söyle vallaha bak sabahın bu saatinde sitede bir tek ben varım, ne misafir var nede online üye, nedeeeeeeeeeeee halacınnnnnnnnnnnnnnn

<!-- google_ad_section_start -->REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
asm.ext..................................... 25 Mart
Lalezar.................................... 25-29 Mart

BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ
Melodi_cn ....................................28 Mart
Esinerkan.....................................30 Mart
Pozitif baby..................................1 Nisan
Yasemin.....................................9-10 Nisan
Şimall....................................... 14 Nisan
Sılam_nisa..................................14 Nisan
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 Nisan Dilara1.....................................21 Nisan

2010 ANNE ADAYLARI

TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>)
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr)

AĞUSTOS <LINKZ id=linkz18>ANNE</LINKZ> ADAYLARI

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr)
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr)
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr)

EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr)

EKİM ANNE ADAYLARI

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr)

KASIM
ANNE ADAYLARI

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr)
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr)

ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr)
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr)

2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr)
Ayşegüüll......................Ocak (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr)
Yazgülüm.......................Ocak (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr)

ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr)

<!-- google_ad_section_end -->
MART ANNE ADAYLARI

Sabırsızım............................. <LINKZ id=linkz24><NOBR target="blank" pGlpl="linkzHighlighted_4714">Mart</NOBR></LINKZ> (<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr
Hazan.......................................14 Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr
<!-- google_ad_section_end -->​