Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

*AyşegüL*

*AyşegüL*

Hamiş Melek
Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya
yerleşme kanaması yaşayanlar mercimek sevdalıları mercimek sevdalilari düşük yaptığını nasıl anlarsın melekler mekanı gebelik Sevgili Melekler , yeni bir topicle , bambaşka sıcacık bir ortamla yine karşınızdayız.Yeni Topiğimiz hayırlı uğurlu olsun...

:humble::humble::humble:

izgil85

izgil85

Hamiş Melek
wooooow bacım hayırlı uğurlu olsun yeni topiğimiz bacım burası hakkat daha sıcak kııııı
çok teşekkürler gülüm

AZADE

AZADE

Yeni Üye
Üye
yeni bir güne yeni bir hayata
yeni bir topikle başlamak ne güzel
herkese kocaman merhaba

*AyşegüL*

*AyşegüL*

Hamiş Melek
yeni bir güne yeni bir hayata
yeni bir topikle başlamak ne güzel
herkese kocaman merhaba

Azadecim hemencik gelmişsin kuşum teşekkürler canım.Yeni topiğimiz daha sıcak bir başlıkla aile ortamını aratmayacak sohbetlerle çok daha iyi olacak inşallah sizinde desteklerinizle tabi :humble:

A

aslıgökçe

Hamiş Melek
selamm bende geldimmmm ayy listeyide tasiyalim yaaa izgilim canim obur topicte tebrik ettim ama olsun allah saglikla kucagina almayi nasip etsin bitanem. :) kizlar size bisey diyimmi ben hala yatiyorum:) cok halsizim bugun

yns_ysmn

yns_ysmn

Hamiş Melek
wooooow bacım hayırlı uğurlu olsun yeni topiğimiz
bacım burası hakkat daha sıcak kııııı
çok teşekkürler gülüm
kızlar yeni topiğimiz hayırlı olsun izgil cnm hamilesin demek çok sevindim tebrik ederim Allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin adaşımmmmm bak ben sana demiştim senden ümitliyim diye bu ay büyük bi patlama olcak ben inanıyorum topik gerçekten çok sıcak bizim grup hep beraber aynı yerdeyiz:meri:

Gebemiyim nasıl anlayabilirim teşekkürler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Elma sirkesi hamile kalmayı kolaylaştırıyor mu ? Elma sirkesi hamile kalmayı kolaylaştırıyor mu ?
elma,elma sirkesi,elma sirkesi ve gebelik,elma sirkesi kullanıp hamile kalan,elma sirkesi kullanıp hamile kalan varmı,elma sirkesi hamile kalmayı kolaylaştırıyormu, elma sirkesi sperm sayısını artırırmı,...
Gebelik 0
Adetten hemen sonra hamile kalınırmı? Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?
adetten hemen sonra hamile kalanlar cinsiyet,adetin son gününde hamile kalınır mı,adet bitiminden 2 gün sonra hamile kalınır mı,adetten kaç gün sonra hamile kalınır hesaplama,adet bittikten 3 gün sonra hamile kalınır mı,adetin son günü hamile...
Gebelik 0
Spiral çıkarıldıktan ne kadar süre sonra hamile kalınır ? Spiral çıkarıldıktan ne kadar süre sonra hamile kalınır ?
spiral çıkarıldıktan sonra ne kadar süreyle hamile kalınır,spiral çıkarıldıktan sonra neden hamile kalamıyorum,spirali çıkardıktan sonra hamile kalanlar,spiral çıkarıldıktan sonra hamile kalanlar,spiral çıkarıldıktan sonra ilişki,spiral...
Gebelik 0
Hastane ve sağlık ocağında yapılan gebelik testi aileye bildirilir mi? Hastane ve sağlık ocağında yapılan gebelik testi aileye bildirilir mi?
sağlık ocağında gebelik testi yapılırmı, gebelik testi aileye haber verilirmi, gebelik kan testi aileye haber verilirmi, gebelik testi sonucu aileye bildirilir mi ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Melekler mekanına en sık sorulan...
Gebelik 0
Gebemiyim nasıl anlayabilirim teşekkürler Gebemiyim nasıl anlayabilirim teşekkürler
Merhabalar 7 aydir evliyim ilk haftalar agir bir sistit gecirdim atlattim daha sonra ilkine gore daha hafif telrarladi doktor kontrolü ve ilaclarla yine atlattim esim is geregi sehir disinda bu ay tam ovulasyona denk geldi gelisi(aralik 27 den...
Gebelik 6