Merhaba arkadaşlar bende 2 yıllık evliyim. 1 senedir çocuk özlemi ile yanıp tutusuyorum. 2 . asilamam da hüsranla sonuclandiktan sonra dünya artık boş gibi geliyor bana. Hiç bir şey den tat alamıyorum. Her ne kadar esimede belli etmek istemesem de. Artık onunda karşısında hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Kendime hakim olamıyorum. Dış çevrenin baskısını hiç karıştırmak dahi istemiyorum. Sizi çok iyi anlıyorum. En yakın arkadaşım bile acıyor sanki bana yada ben öyle hissediyorum. Kim ne derse zoruma gidiyor. Çıkmaz bir yolmuş yaşadıklarımız. İçimde sadece bir inanç var o da gün olacak ve o devran bizede dönecek. Rabbim Hepimizin Yardımcısı olsun

rahim filminden sonra kasıkta batma ve rahmin çıkıyor gibi olması normalmi.çok ağrım var

Merhaba, hsg sonrası bu ür komplikasyonların olması olağan bir durumdur. Yani normaldir. Ağrılarınız dayanılmaz ise hekiminizle irtibata geçin muayene gerekebilir.

Arkadaşlar bir yıl boyu uğraşlarım sonunda sonuç verdi. O kadar yazı okudum o kadar sitede dolaştım bi faydasını görmedim. Bu ay iki şeyde farklılık yaptım. Belki size de faydası olur diye paylaşmak istedim. Bu ay dört farklı sitede ovulasyon günlerimi hesapladım. Hepsi farklı günler hesapladı. Ben de bu günlerden en erken ve en geç günleri derleyip yeni ovulasyon günleri oluşturdum. Ilk yıkandığım günden başladık. Son ovulasyon gününe kadar. Bi sitedede stresten vücudumuzda yeteri kadar akıntı olmadığını bu yüzden spermlerin uzun yaşamadığından bahsediyordu bunun için də kayganlaştrıcı jel aldım özellikle çocuk yapımında kullanılanlardan dört gün arayla dört kez kullandım. Bu saydığım sebeplerden mi yoksa zamanı mı geldi bilinmez çok şükür hamileyim. Rabbim isteyen herkeze bu nimetini taddırsın. Inşallah yardımcı olur bu bilgiler

Sevgili Dilara, bütün internet siteleri bizim sitemiz de dahil bir matematik çerçevesinde ortalama hesaplamalar yapar. Kişinin ovülasyon tarihi kişiye özeldir. Verilen tarih hep ortalama olur ve yanılma payı mutlaka vardır. Net olarak yumurtladığınızı doktor kontrolü ile öğrenebilirsiniz. Ama sizin teknikte süpermiş. Allah tamamına erdirsin. Sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu bilgiler için...

merhaba Arzu hanım, aradan baya zaman geçmiş ama belki mesajımı görürsünüz diye yazmak istedim.yazmış olduklarınızdan çok etkilendim.. ameliyat ve tüp bebek tedavisi olduğunuz doktor isminini söyleyebilir misiniz acaba?

kızlar banada yardım edin adetime 2 gün var lekelenmem oldu çay kaşığı kadar bu sabahta kustum ne zaman test yapayım sizce?

Merhaba, belirtileriniz gebelik septomu olarak görülsede psikolojik olabilir. Beklenen döneminizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa test yaparsınız.