Merhaba arkadaşlar bende 15 aydır evliyim hiç korunmadik ama çocuk olmadi. Eşim bişey demiyor morel veriyor ben çok uzuluyoru baskı yapmıyor haftaya doktora gitcez inşallah sorun çıkmaz. Çevrede büyük etken tabi morelimizi bozmaya. Merkezdeyken ilçeye yerleştik burda bi hayat kurduk. Kansızlık vardı normale döndü kanım kilo aldım bide deniz havası hep aciktirir beni o yüzden kilo aldım sanırım. Adet gününe 5 gün kaldı fakat her ay dua ediyorum adet olmayayım diye olunca da üzülüyorum bu ayda anne baba olamıyoruz diyorum.. Çok acı bir durum Allah herkesin yardımcısı olsun..

Merhaba,

Moralinizi bozmayın. Sizin durumunuz da olan bir çok insan var. Herşey nasip kısmet. Mevlam dermansız dertler vermesin. Bu süre zarfın da hekime görünmediyseniz mutlaka gidin . Günümüzde bir çok farklı tedavi seçeneği ile anne olmak mümkün. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum, sevgiyle kalın..

Merhaba kader arkadaslarim. 3 yildir evliyim ve 25 aydir korunmuyorum. 6 ay once dusuk yaptim ve hala hamile kalamiyorum. Hepinizin yazdiklarini okudum. Ama o kadar zor ki yasanilanlar. Resmen psikolojm bozuldu ama esime caktirmamaya calisiyorum. Sirf o uzulmesin diye. Cok zor rabbim herkesin yardimcisi olsun..

Merhaba kader arkadaslarim. 3 yildir evliyim ve 25 aydir korunmuyorum. 6 ay once dusuk yaptim ve hala hamile kalamiyorum. Hepinizin yazdiklarini okudum. Ama o kadar zor ki yasanilanlar. Resmen psikolojm bozuldu ama esime caktirmamaya calisiyorum. Sirf o uzulmesin diye. Cok zor rabbim herkesin yardimcisi olsun..

Merhaba üzülmeyin moralinizi yüksek tutun.Sizinle aynı durumda olan bir çok kadın var. Hepimiz sınavdayız .Allah kötüsünden korusun .Şimdiki teknolojiyle şükürler olsunki çok iyi. Yeterki stres yapmayın . Düşük yapmışsınız nedenini öğrenebildinizmi ?

Canlarım hiç birinizi tanımıyorum ama derdiniz o kadar tanıdık ve zor ki çok iyi anlıyorum.evliliğim tam 3 buçuk sene oldu.Biz 18 aydır dua ile çocuk istiyoruz Rabbimden..Doktorlar ikimizdede bir sorun olmadığını söyledi.Sadece bende biraz yumurtlama tembelliği varmış ama çok önemli olmadığını söyledi..Çevremde olan insanların yanında iki tane eltim ve yeni doğan çocukları var.Heleki sizi istemeyen bir eş aileniz varsa gelin de stres yapmayın.Bir eltim çocuğundan bahsederken ' senin de olursa 'anlarsın dedi.Çok acı bunlar...Her ay adet günüm geciksin diye beklemek..Sonra kasıklarının ağrısından bir kaç gün sonra regl olacağını anlamak..Eşin önemli değil biz mutluyuz desede gözlerindeki evlat isteğini görmüyormuş gibi yapmak...İsyan artık gönlümü karartıyor diye korkuyorum.Rabbim bana sabrı ve doğru yolu nasib etsin..

Merhaba ayça hanım. Allah kuluna yüklenemiyeceği dert vermez. Öyle an gelirki sanırsınız dünyanın en büyük derdi sizde. Etrafınızdakilere özellikle de eltilerinize hiç kulak asmayın. Siz nasıl çocukla sınanıyorsanız gün gelicek onlar da evlatlarıyla sınanacak. Sizin şimdilik bir derdiniz var onların ise binbir derdi .Çocuk doğurmak marifet değil. Önemli olan o çocuğu kendine milletine hayırlı evlat olarak yetiştirmektir. Afedersiniz ama köpekler de doğruyor. Siz eşinizle olan mutluluğunuza odaklanın. Çocuğu olmayan öyle çok çift tanıyorumki . Evliliklerinin ilk yıllarında çocukları olmuyor diye hüngür hüngür ağlayanlar, şimdi çocukları yok diye şükür ediyor. Böyle bir zaman da çocuk sahibi olmak .. Gerçekten cesaret işi .Sizi anlıyorum herkes sevdiğinden kendinden ortak bir parçası olsun ister ama unutmayınki herşeyde bir hayır vardır. Evlilikte çocuğun olup olmaması hiç önemli değil.Önemli olan eşinizle olan mutluluğunuz.Hiç dert etmeyin üzülmeyin.Rabden hayırlısını dileyin. Dilerim Allah hakkınızda hayırlısını versin. Mutlu huzurlu günler diliyorum

Bende bir yildir evliyim ve evlendikden 4 ay sonra bi bebegimiz olsun istedik esimle ama olmadi malesef bende kafama cok takiyorm surekli yazilar okuyorm bende iyice bunalima girdm 2 ay once doktora gttm olmamasi icin bir neden yok ama hala olmadi malesef

Bizde yeni öğrendik eşimin azosperm olduğunu inanın çok üzgünüz tüp bebek bile 3 te 1 miş bana tavsiye edeceğiniz dua varsa söyleyin lütfen bana dua edin teşekkürler

Geri