Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....
İlk olarak konuyu ben acmak istedim cnm arkadaşım iyiki doğdun iyiki varsın iyiki tanımışım seni valla Yeni yıl sana sağlık mutluluk huzur başarı para en önemlisi inşşş bi bebiş getirir Allahın izniyle kuzucum Şimdi mumları üfleyip dilek dileme vakti hadi bakalım kutlama başlasın herkes davetli asişimin partisine

[video=youtube;8JodT805H4E]

Lavişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bacımmmmmmmm kardeşimmm dostummmmmmmm bitanemmmmmmmmm çok ama çok mutlu oldum çok teşekkür ederimmmmm aşkitommmmmmmmmmmmmmmasskim:

lavişimmm Rabbim o güzel o temiz gönlüne göre versin tüm istediğin herşeyi inşallahh çok seviyorumm seni bacım

çok mutlu oldumm bitanemm yaaa gerçektennn çok teşekkür ederimmmmmmm iyiki varsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aşkitommmmmmmmmmmmmmmmmm

asimmmmmmmmmmmmm iyiki doğdunnnnnnnn nice senelereeeeeeeee

:kutlama1::kutlama1:

yenii yaşın snaaaaa baştaa sağlıkkk sonraa şansss başarı ve mutluluk getirsinnn seni çok seviyorum canım arkadaşım iyii doğmuşun kısssss

:havai::havai::havai:

:kutla::kutla::kutla:

Cemoşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmmmmmmmm bacımmmmmmmmmmmmmm çok teşekkür ederimmm kuzummmm

cemoşşşşşşşşşşşşşşşşş seni çok seviyorummmmmmmmmmmmm sende iyiki varsın ayrıca güel dileklerin içinde çok ama çok teşekür ederimm bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Asiiimmmmiyiki doğduniyiki doğduniyiki doğdun
Doğum günün kutlu olsun canımm... Sağlıklı, mutlu, başarılı, eşinle nice mutlu huzurlu uzun seneler dilerimm.... İnşallahh yeni yaşında Allah'ım sağlıklı hayırlı bebiş(ler) nasip etsin..

:kutlama1:
:kutla::kutlama::havai:

Canımın içi doğum günün kutlu, hayatın huzurlu ve sağlıklı olsun. Dilerim ki Rab maddi ve manevi bütün dileklerini kabul eyler.