Ovulasyon Testleri İle Gebelik Anlaşılır mı?

merhaba ben normalde düzenli adet görürüm ama yaklaşık on gündür ovulasyon testi yapıyorum her seferinde aynı şey ikinci çizgi silik çıkıyor ama hiç hamilelik belirtisi yok bunun nedeni ne olabilirki yumurtlama mı gerçekleşmeyecek bu ay yada hamilelik olabilir mi ki geçen ayki adetime altı gün var ama hala çift çizgi çıkmadı

Adetiniz gecikirse test yapın. Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Ovülasyon gerçekleştiği zaman ikinci çizgi silik yada belirgin olarak çıkar. Sürekli silik çıkıyorsa ovülasyon gerçekleşmemiş olabilir. Yumurtlama ile ilgili detaylı bilgiler için aşağıda yer alan linklerimizi ziyaret ediniz.

Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

Yumurtlama belirtileri nelerdir ?

Yumurtlama olmadan adet olunurmu ?

Merhaba benim adetime yakın ovulasyon testi pozitif gösteriyor adete 3 gün kala kanda negatif çıktı adet günüde ovulasyon pozitif halen

Merhabalar ben kürtaj olalı 3 buçuk ay oldu bebegiminkalbi durduğu için almak zorunda kaldılar ve adet günüm yarın ama 7 gündür bel ağrısı karin ağrısı mide yanması var ve göğüslerde yeşil damarlar daha birliğin bugün öylesine bi ovulasyon testi yaptım belirgin iki çizgi cıktı yarın adet günüm olmazsam eğer test yapicam inşallah vardır kizlar çok heyecanlıyım rabbim herkese versin yüzümüzü güldürsün..

Merhaba adetime 1 hafta var daha sonra tekrar paylaşım yaparım ama söylemek istediğim bişey var... Ovulasyon testi yaptım geçen ay da yapmıştım 2. Günü silik gördüm tek çizgi ama bu ay 4 gün arka arkaya yaptım hep çift çizgi ve koyu olarak gördüm, eğer hamileysem yazıcam size kızlar, sanki

merhabalar merak ettim gebe misiniz?

Merhaba ben ovulasyon testi kullanarak hamile kalıp kalmadığımı anlıyamadım bana yardımcı olurmusunuz. Ayın 20sinde yaptım 2 pemde çift çizgi çıktı sonra 26 altısında yaptım gene aynı şekil ama bir tık daha koyu dün yaptım gene çift birazcık daha koyu sizce hamile iyim ana yardım edin lütfen