Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

anestezılı olsa ve ekıp ıyı olsaydı bır daha aynı sorunları çekmeden aynı gun hsg cekılırdı neyse canınını sıkma ama bu cekımde cekılen yer cok önemlı BARIS TOMOGRAFIDE COK GUZEL BIR EKIP VAR benım rahım gırısım sorunluyken bıe ıslemım cok rahat gectı ve agrı kesıcımıde yaptıkları ıcın hıc ağrım olmadı ve bır kanalım tıkalıymış ve basınçla verdıklerı ıcın kanalım açıldı ve 2 ay sonra hamıle kaldım

Merhaba lar ben iki ay önce özel bir hastanede flmi çektirdim sol taraf kapalıdi
açılmış ilacın basıncıyla Anesteziliydi uyandığımda sol tarafta hafif bir ağrıvvardı yok denecek kadar az.anestezili olmasınıdoktorum söyledi. Hiç bişey hissetmedim kalkıp yürüyerek evime gittim.anestezili olmasını tavsiye ederim

Herkese mrb. Aranıza yeni katıldım. Önümüzdeki ay Samsun Medical parkda Hsg çektiricem. Ama çok korkuyorum.Samsun medicalde nasıl bir yöntem kullanılıyor bilen var mı acaba?

Biraz once Echomar'da anestesiz rahim filmi cektirdim. Superdi. Cok korkmustum onden ama jinekolojik muayhane kadar rahatsiz ediciydi. Cevat bey olunca korkacak bir sey yok

Hsg den korkanlar beni dinleyin ıst a mart ayında çektirdim o kadar zor o kadar fenaydi ki çocuk isteğim bile kalmadı rahmde yara oluştu üstüne doktor berabattg şikayet ettim ve sonuç iki tüpde kapalı üstüne 4yaşında kızım var allah bin kez razı olsun doktorum vefa hanım beni echomar a yönlendirdi git çektir kesin sonuç alalım dedi korka korka gittim daha kapıda karşılandım güleryüz samimiyet forasonra hazırlanıp yattım cihazlar son teklonoji yanımda beş kişi biraz rahatladım sonra doktora ilacı verirken söyler misin dedim gülerek ilacı verdim bile dedikısaca hissetmedim bile ve iki tüpde açık tertemiz çıktı ıstanbul daysanz kesinlikle şişli echomar a gidin fiyat 450ilaçlar da dahil kesin sonuç orası çok mutlu olduk pet bile verip soyunma odanıza kadar eşlik ediyorlar sıfır acı

slm mrb ben aranıza yeni katıldım ve izmirdeyim hsg cekilmek istiyorum hastane hakkında bilgi alabilirmiyim adres falan şimdiden tşk ederim

slm mrb ben aranıza yeni katıldım ve izmirdeyim hsg cekilmek istiyorum hastane hakkında bilgi alabilirmiyim adres falan şimdiden tşk ederim
Merhaba ben bugun medifema hastanesinde hsg cekildim 500tl anestezili oldu hicbiseyy hissetmedim 1saat surmedi narkoz etkisi 2saat hast.de kaldik zaten cikinca agri kesici igne yaptilar oyle etkisi gecince agri sizi oluyor biraz.. cok sukur sonuc iyi cikti hersey yolundaymis 1yil olucak tedaviye baslayali klomen kulladik catlatma igneleri olduk en son nisanda asilama negatif oldu.. filmi de cektirdik simdilik tamamladik eylulden sonra tekrar asilama dusunuyoruz neyse... alsancakta baris goruntuleme var 400tl anestezisizdi sifa gecen yil 400du..buca tip 500 tl..medical park 650 rakamlar boyle.. umarim yardimxi olabilmisimdir

Selâmün aleyküm herkese hayırlı geceler ben aranıza şuan katıldım.istanbuldayim Bagcilar Sefa Hastanesinde hsg çektiren varmı acaba