Saçlarımızın modellerini renklerini paylaşalım

Rica ederim titan umarım istediğin saça kavuşursun.Senin için unutmassam annemi arayıp beyaz saçlar için önereceği renkleri sorarım

Canım topiğin hayırlı olsun tabi konu saç olur da BeyazMelek burda olmaz mı ben tam bir saç boyama delisiyim ama son bir yıldır beyazlarla tanışınca saç boyatma sürelerim nerdeyse 2 ahfatada bire indi süreki uzuyor melet ama baktım dipleri boyat boyat nereye kadar para dayanmıyor burası da mübarek tursitleri görüyor fiyatı bize çakıyor neyse karar verdim kendim kendi saçımı halledeceğim diye ve balköpüğü rengine karar verdim düz bir renk olsun gerektikçe evde kendim dipleri boyayayım dedim ama arkası yarın neler oldu neler

titan beni dinlersen önce kuaföre git kuför bir renk yakalasın ve sor ne renk olduğunu kuaförden sonra kendin evde aynı renge boya saçın alışır ayrıca 2 hafta geçince saçlar yıpranmıyor ben 2 haftada bir boyuyorum ve ince telli saçlarım

vaovvvvvvvvvvvvv diyorum hatta ıslık ıslık ve ıslık Asenam bu ne güzellik gözlere bak maaşallah (sonra nazar etti deme bak ) saçlarına bayıldım ben de bu rengi tutturmaya çalışıyorum artık Beyzam gibi cebime sıkışan bir 200 gaymeyi kuaföre vereceğimde ancak yada ımmm düşündüm de Asena ben sana geleyim bak hem boyuyormuşsunda hem 200ü yarı yarıya kırışırız ben hemen saçımı boyatıp fotoğrafımı koymalıyım yaa yoksa Asena beni geçer naparım ben

titan aynı dertten malesef ben de muzdaripimm saçımın rengi koyu ve kendim evde boyadığım zaman çok fazla açıklmıyor ama kuaföre gittiğimde de istediğim renki ya ben tarif edemiyorum yada onlar yapamıyor nezamn kuaföre gitsem 1 hafta sonra kendim beğenmedim için boyuyorum vazgeçtim bende doğal kalacam artıkınn başka çare yokk