Saçlarımızın modellerini renklerini paylaşalım

Rica ederim titan:kiss: umarım istediğin saça kavuşursun.Senin için unutmassam annemi arayıp beyaz saçlar için önereceği renkleri sorarım

Bu konu;saç kesim modelleri,saç renkleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler ,Saçlarımızın rengini,modelini,uzunluğunu kısalığını ,saç sorunları vs..gibi konuları paylaşmanız için bu topiği açıyorum.
Yüzünüzü göstermek zorunda değilsiniz.Paintle yüzünüzü kapatıp,saçlarınızın resmini paylaşabilirsiniz.Ayrıca saçlarında marjinal renkler deneyenler,deniyecekler fikirleriniz bizim için önemlidir.
Saçını boyayanlar saç boyasının rengini numarasını belirtsin.Saçını kesenler saç kesim modelinin ismini belirtsin.Her türlü saç hakkındaki paylaşım alanı olan topiğimiz hayırlı olsun:)

Ben seren serengilin saç rengini çok beğeniyorum.Aynı şekilde boyattım,süper oldu,çok yakıştı..Tayin çıkınca başka kuaföre yaptırmaya kalktım saçımı hem yaktılar hem de bozdular.Sizlerde beğendiğiniz saç renklerini modellerini paylaşırsanız sevinirim:)

Canım topiğin hayırlı olsun :kiss: tabi konu saç olur da BeyazMelek burda olmaz mı :D:D ben tam bir saç boyama delisiyim ama son bir yıldır beyazlarla tanışınca saç boyatma sürelerim nerdeyse 2 ahfatada bire indi süreki uzuyor melet hahaha ama baktım dipleri boyat boyat nereye kadar para dayanmıyor burası da mübarek tursitleri görüyor fiyatı bize çakıyor hahaha neyse karar verdim kendim kendi saçımı halledeceğim diye ve balköpüğü rengine karar verdim düz bir renk olsun gerektikçe evde kendim dipleri boyayayım dedim ama hahaha arkası yarın neler oldu neler hahaha

Gitmeye gitmeye fiyatlardan da haberim yok, 200 TL mi dedin :S

Kuaförden önce ben şu sizin dediğiniz üstüste kullanma işini deneyeyim bari. Ancak sorularım var;
1- Ne kadar arayla ikinci katı vurayım ?
2- Bir arkadaşım önce uçları en son dipleri boya demişti ama bu biraz bana ters geliyor. Çünkü saçların boyalı kısmı zaten ağır, bir de uçları sona bırakır diplerde boyayı az tutarsam cansız ve güçsüz olmaz mı :S Ve tabi kırılmalara da davetiye..
titan beni dinlersen önce kuaföre git kuför bir renk yakalasın ve sor ne renk olduğunu kuaförden sonra kendin evde aynı renge boya saçın alışır ayrıca 2 hafta geçince saçlar yıpranmıyor ben 2 haftada bir boyuyorum ve ince telli saçlarım :D

Bu arada ben bu hatunun saçlarına da kendine de bayıldım :D:D
Yakında saçlarım bu renkte olacak o zaman burdan paylaşacağım fotoğrafa bakıp sen bu hatundan daha güzelsin dersiniz emi hahaha

1037506a24cc60e93.jpg

vaovvvvvvvvvvvvv diyorum hatta ıslık ıslık ve ıslık :D:D Asenam bu ne güzellik gözlere bak maaşallah :nazar: (sonra nazar etti deme bak hahaha) saçlarına bayıldım ben de bu rengi tutturmaya çalışıyorum artık Beyzam gibi cebime sıkışan bir 200 gaymeyi kuaföre vereceğimde ancak yada ımmm düşündüm de Asena ben sana geleyim bak hem boyuyormuşsunda hem 200ü yarı yarıya kırışırız hahaha ben hemen saçımı boyatıp fotoğrafımı koymalıyım yaa yoksa Asena beni geçer naparım ben hahaha

Kızlar ben de ne kadar açık renk alırsam alayım koyu oluyor. :S Dipler birazcık açılıyor ama yok yine koyu yine koyu :S
Kuaföre gitmeye de cesaret edemiyorum. Çünkü saç tellerim çok ince. Hem kötü bir renk olmasından korkuyorum hem de yanmasından. Seneler önce bir kere röfleye özendim kuaför saçlarımı resmen yeşil yaptı, ondan sonra hep kendim boyadım. Ben ne yapsam ? Galiba kuaför yolu görünecek ..:tik:

titan aynı dertten malesef ben de muzdaripimm saçımın rengi koyu ve kendim evde boyadığım zaman çok fazla açıklmıyor ama kuaföre gittiğimde de istediğim renki ya ben tarif edemiyorum yada onlar yapamıyor nezamn kuaföre gitsem 1 hafta sonra kendim beğenmedim için boyuyorum vazgeçtim bende doğal kalacam artıkınn başka çare yokk:tik:

Geri