Sıkıntı, Bunalım ve Depresyonda Okunacak Dualar

Hocam ezbere bilmediğim dualar var, bakarak okumamda sakınca var mıdır?

Yüceler yücesi mevlam sizlerden binlerce kez razi olsun .Rabbim birinizi bin eylesin. Dualara ve fazletine fazlasıyla inanan itikadı olan bir kulum çok şükür Elhamdülillah. Sayenizde burada paylaşılan duaları okudukça inanın yüreğimdeki sıkıntı ve darlıktan eser kalmadı diyebilirim Allahın izni ve ilahiyesiyle Yüceler ýücesi mevlam buyuruyor ki......! Ferah anlarınizxa beni sıkca anınin ki dar anlarınızda ımdadınıza yetişeyim. Bizlerin hatSı işte bu noktada zaten Şükürsüz bir toplum olduk adeta, hal böyleyken yaradanıñ şanı o denli yüce ki hiçbir yere sıgmaýıp kulunun kalbine sığan ve yaraþþığıñı asla darda zorda bırakmayan GAFURURRAHİMDIR şükürler olsan mevlaya bu vesileyle de rabbim sizlerden razı olsun .Rabbimin fazlı bereketi ihsanı tüm inananların üzerine olsun

Allah razı olsun catlayacaktım Bildirim geldi .Hemen okudum.Rahatlamaya başladım
Esneyip duruyorum.

Allah cümlenizden Razı Olsun gerçekten de işe yarıyor duaların tamamı. Tabiki inançlı olmak büyük önem arzediyor. Ahiret Gününe inanan insanların sıkıntılarını rabbim bu duaların yüzü suyu hörmetine gidersin inşallah. Sıkıntılarınızda derdinize bu duaların derman olacağını lütfen unutmayın. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum sağolun.

İnsanların rahatlama reaksiyonları yorum olarak geldiğinde, ne kadar doğru bir iş yaptığımızı daha iyi anlıyoruz. Rabbim hepinizden razı olsun. Dua müminin savunması ve kaderin anahtarıdır. Selam ve Dua ile.... Hayırlı Ramazanlar....

Bu ahiret tarlasından dua hayır hasenat ile çıkıştan daha doğru bir çıkış yok. Ahiret inancı olan ve güzelişler yaptığımızı söyleyen siz değerli mümin kardeşlerimin geri dönüşleri, bizleri daha fazla şevk ile çalışmaya, çabalamaya sevkediyor. İyiki Varsınız. Allah sizden de razı olsun. Sevgiler...

Son düzenleme: