Tarih sınavı ve biricik kankim zavallı erdim:D

яαρ-кızı...

Yeni Üye
Üye
Tarih sınavı ve biricik kankim zavallı erdim:D
Bu yılın ilk sınavı Tarih dersinden oldu hocayı çok sevioruz ama yılın ilk sınavı sendromu olmalı kopya çekmessek ölcez herks postitlere küçük küçük yazdı önmli olayları( salaklık işte biliosn ordan çıkcaanı çalışsana) herkes hazr. erdi hiç çalışmamş o ayrı heyecanlı benim önümde oturuo. son anda seda die bi arkadaşımız hocayı çok sevdiini ona bunu yapamıcaını söledi o öle söleince erdi dahil bi kaç arkadaşımız kopyadan vazgçtibende çekmicektim baştan hiç niyetim yoktu güveniodum kendime..son dakikda erdi kopya kağıdını bana verdi.sınava girdik kopya kağıdı elimdebn çekiorum gayet güsel millet bana bakıo.. erdi ağlıcak gibi oldu o sınavdan ben 55 aldım ( en yksek) erdi 41 aldı ve o savaşları sırasıyla yazamadı uzuun bi süre adım "hazırcı" ya çıktı ama şimdi öle demiolar

Cevap: Tarih sınavı ve biricik kankim zavallı erdim

eı senın ole olmus gecen yıl unıversıtede ılk yılımız hocanın ne huyunu ne suyunu bılıoruz.arkadasa konu dagılımı yaptık bı yere kadar o bıyere kadar ben calıstım.sans ya 2 soru cıktı sınavda ve benm calıstıgım yerlerden.arkadasım sınav kagıdını gorunce kaldı.nese ben yazdım yazcagımı bıttıkten sonra ona okudum ve oda benm soledıklerımı yazdı sence sonuc ne ? arkadsım 65 ben 50 aldım