Tarih sınavı ve biricik kankim zavallı erdim:D

яαρ-кızı...

Yeni Üye
Üye
Tarih sınavı ve biricik kankim zavallı erdim:D
Bu yılın ilk sınavı Tarih dersinden oldu hocayı çok sevioruz ama yılın ilk sınavı sendromu olmalı kopya çekmessek ölcez:D herks postitlere küçük küçük yazdı önmli olayları( salaklık işte biliosn ordan çıkcaanı çalışsana:D) herkes hazr. erdi hiç çalışmamş o ayrı heyecanlı benim önümde oturuo. son anda seda die bi arkadaşımız hocayı çok sevdiini ona bunu yapamıcaını söledi o öle söleince erdi dahil bi kaç arkadaşımız kopyadan vazgçti:Dbende çekmicektim baştan hiç niyetim yoktu güveniodum kendime..son dakikda erdi kopya kağıdını bana verdi.sınava girdik kopya kağıdı elimde:Dbn çekiorum gayet güsel millet bana bakıo.. erdi ağlıcak gibi oldu o sınavdan ben 55 aldım ( en yksek:D) erdi 41 aldı:D ve o savaşları sırasıyla yazamadı:D uzuun bi süre adım "hazırcı" ya çıktı ama şimdi öle demiolar:D

Cevap: Tarih sınavı ve biricik kankim zavallı erdim:D

eı senın ole olmus gecen yıl unıversıtede ılk yılımız hocanın ne huyunu ne suyunu bılıoruz.arkadasa konu dagılımı yaptık bı yere kadar o bıyere kadar ben calıstım.sans ya 2 soru cıktı sınavda ve benm calıstıgım yerlerden.arkadasım sınav kagıdını gorunce kaldı.nese ben yazdım yazcagımı bıttıkten sonra ona okudum ve oda benm soledıklerımı yazdı sence sonuc ne ? arkadsım 65 ben 50 aldım:puha:

Geri