Tesettür Gelinlik Modeli

cns_01

Yeni Üye
Üye
Tesettür Gelinlik Modeli
gelinlik tesettür evlilik 2011 2012 modelleri hijab ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Selam kizlar! biliyorsunuz bu sene benimde Dügünüm vardi Temmuzda.. O zamandan bu yana Internet vb. olmadigindan girememistim.

Bana Dügün günü herkez Gelinligimin Tesettür modeli olarak cok farkli oldugunu demisti, bende sizlere örnek olsun diye, iki foto yükliyorum - hani böyle.. fikir olarak

Daha Fotorafcidaki fotolar elime gecmediginden, kendimiz tarafindan cekilenden ekliyorum & umarim begeinirsiniz.. Ha bu arada, yüzümü taninmaz hale getirdim - ben cünkü tek Modelin görünmesini istedim

Foto 1:

Foto 2:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhteşem bir gelinlik, bencede alışılagelmiş tesettür gelinliklerden çok daha farklı ve harika

Allah bir yastıkta kocatsın, mutluluklar Canay

wuvvv çok güzelmiş canımm ben tesettürlü değilim ama gerçekten çok beğendimmmmmm rabbim bir yastıkta kocatmasın heryastığa başınızı koyduğunuza bir yastıkta hep genç kalın

mutluluklar

Gelinliğine bayıldım gerçekten tesettürlü gelinliklerden çok farklı...Allah bir yastıkda kocatsın canım ömür boyu mutluluklar

Muhteşem bir gelinlik, bencede alışılagelmiş tesettür gelinliklerden çok daha farklı ve harika

Allah bir yastıkta kocatsın, mutluluklar Canay

Tesekkür ederim Canim güzel dileklerin icinde

Gelinliki yapanida unutmamak lazim, onlar böyle Profesyonel olmasaydi, istedigim model ortaya cikmazdi Iyiki varmis onlar