Sonbahar kış yeni tesettür gelinlik modelleri

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sonbahar kış yeni tesettür gelinlik modelleri
tesettür gelinlik modelleri, en yeni gelinlik modelleri, modern gelinlik modelleri, kapalı gelinlik modelleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Bir genç kız için giyeceği gelinlik modeli küçük yaşlardan itibaren büyük önem taşır. Hayalin de canlandırdığı gelinlik modelini evlenirken giymeyi arzu eden gelin adaylarının yanısıra günümüz modasına uygun modern ve şık gelinlik modellerini de tercih eden gelin adayları vardır.

Normal bir alışveriş esnasın da bile bildiğiniz üzere biz bayanlar büyük kararsızlıklar yaşarız. İş gelinlik seçimine gelince tahmin edeceğiniz üzere bu oldukça zor ve kararsız bir süreç olacaktır.

Sizler için bu konumuz da tesettürlü gelin adaylarına fikir olmasına yardımcı olacak en yeni ve modern gelinlik modellerini paylaşıyoruz.

2019 Tesettür gelinlik modelleri yepyeni tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. 2019/2020 tesettür gelinlik modellerine şöyle bir baktığımız da çok şık modelleri gelin adaylarını bekliyor.

en yeni gelinlik modelleri.JPG

gelinlik modelleri.JPG


Hiç bir zaman modası geçmeyen ve ister açık ister kapalı olsun bir çok gelin adayının tercihi olan prenses gelinlik modelleri yeni sezon tesettür gelinlik modellerin de yerini alarak farklı kumaş seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Tüm gözlerin sizin üzeriniz de olacağını düşünecek olursak gelin adaylarının kararsızlık yaşamaları oldukça normal bir durum...

Her gelin adayı evlendiği gün giyeceği gelinliğin ve dış görüntüsünün kusursuz olmasını arzular. Gelinlik modellerini tamamlayan en önemli bir ayrıntı olan tesettür gelin başı modelleri ise gelinliğinize bambaşka bir hava katacağı gibi gelinliğinizi tamamlayıcı bir şık ayrıntı olarak yer alacaktır.

modern gelinlik modelleri.JPG
tesettür gelinlikler.JPG
prenses gelinlik.JPG


Sizler için en yeni tesettür gelinlik modellerinden görsel örnekler sunduk. Her gelin adayı gibi siz de gelinlik modeli konusun da kararsızlıklar yaşıyorsanız paylaştığımız bu görsel örnekler size güzel fikirler verecektir;)
 
Üst