Vefat etmis birini Rüyada görmek

yok artık kardeşim rüyanızda dayınızı görmeniz onun sizden dua beklediğine işarettir birde her hangi bir işe kalkışacağınız zaman kesinlikle birisinin bu aile içinden de olabilir yardımın fikrini almanız gerektiğine işarettir size söylenen olumlu eleştirilere her zaman açık olun nasihatleri kulak ardı etmeyin

ccanım sen bol bol felak nas ve ayetel kürsi oku bu konu normal değil

canım böyle bir rüyayı hemen böyle yorum yapmak doğru değil bu rüyayı şöyle yorumlarız iyi giden bir işinin yarım kalmasına işarettir,babaanneneni görmen ise onun ferahlığa kavuşması için dua ettmelisin

ewt kardeşim Peygamberimiz ölülerinize YASİN okuyunuz buyurmuştur mülk sureside kabir azabının olmaması için okunmalıdır.son dediğine de katılıyorum okuduğumuz her bir sureyi önce P.Efendimize onun ailesine ashabına ehlibeytine okunmalıdır sonrada kimin için okuduysak onun ruhuna okunmalıdır.

canım bu bilinçaltına işlenmiş olayları yaşıyorsun rüyanda.ama eğer sana soğuk davrandıysa rüyanda şöyle diyebiliriz sen o öldükten sonra onun hatrına bişeyler yaptın mı ona okurmusun bunları düşün canım

canım orasını RABBİM bilir.kişiler ölüm tarihine göre cennet ve cehenneme gitcekler ddiye bir kural yok.sen onun gerçekte yaşadığı şeyleri rüyanda tekrar yaşamışsın.birde şimdi kuzeninle aran nasıl onla ilgilenirmisin onu yalnız bırakma o sana yengenin emaneti.belki onu ihmal ettiysen sana kırılmış olabilir

canım dedenin günah sıkıntısından dolayı şuan orda sıkıntılı olduğuna işaret bir rüya bu bol bol dua et yeni doğmuş bir bebeğe dedenin hayrına kıyafet al birde su hayrı yap bbol bol

..

rüyamda 2012 nısan ayında vefat etmıs dedemı gördüm aynısıydı ama gözlerının beyazı yoktu kapkaraydı bna bagırdı karanlık bı yerde oturuyordu onun bagırmasıyla yere düştüm ve elını agzıma sokmaya calıstı hıssedınce parmaklarını ısırdım kopardım bunun ne anlama geldıgını merak edıyorum cok etkısınde kaldım yardımcı olursanız cok sevınırım.

ölen çooook sevdiğim sürekli görüştüğümüz nazlı teyzemi kaybettim o kapalı idi ben onu rüyamda açık gördüm. bir sınava girmişti sonrada gözlüklü bir şekilde ders anlatıyordu ben onu videodan izliyodum annemle ve öldüüğünü biliyodum