Vefat etmis birini Rüyada görmek

Merhaba. Ben rüyamda ölen dedemi kendi evinde gördüm. buradan okuduğuma göre kendi evinde görmek şehit olduğu anlamına geliyormuş. ama benim dedem uykusunda huzur içinde öldü. birisi bana bhunu açıklayabilir mi? yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Ben rüyamda ölen dayımı gördüm sarıldık ama birkaç saniye sürdü sonra girdi ve bir yatağa uzandı aynı öldüğü zaman ki yattığı gibi yatıyordu rüya tabirlerine baktım öleceğinize işarettir diyor korkmaya başladı LÜTFEN CEVAP VERİN BU RÜYANIN YORUMU NEDİR?

lütfen yorumlarınızı bekliyorum

merhaba bugğnkğ rüyamdan çok etkilendim ama anlamını netten bulamadım
rüyamda yengemlerin tarafından daha vefat etmiş genc bir erkegin ruhuna asık oluyorum (yengeme sordum ailelerinde öyle birisi yoktu)) cagırdığım zaman ölen insanın ruhu hemen geliyodu ve eger isterse herkese görünebiliyordu normal insanlar gibi ve birbirimizi cok seviyorduk ve ben onun için herşeyi silebilirdim suanda beraber oldugum bir erkek arkadasım var bunu rüyamdada biliyordum ve hemen o an silmeye hazırdım erkek arkadasımı çünkü bu ruha gerçekten çok aşık olmustum ve ömrümüm sonuna kadarda onunla olmaya karar verdım. gördüğüm ruhun adını yüzünü herseyini cok iyi hatırlıyorum görüyorum lütfen yardımcı olursanız cok cok sevinirim çünkü gerçekten bu rüyadan cok etkilendim uyandıgımda görüdüklerimi gercekten yaşamıs gibi hissettim lütfen cvp bekliyorum sizllerden

olmus birini ruyada hasta olarak görmek

Arkadaşlar merhaba, ben yukarıdaki yorumları okudum ve beimde buna benzer bir ruyam oldu. Yorumunda yardımcı olursanız cok sevinirim.

yıllar once ölmüş dedemin kapısının önünde babam bir çukur kazıyordu ve o esnada annem babama su veriyordu. Onları oyle gördükten sonra, dedmin evine girdim, dedemi çok hasta yatarken gördüm ve sonrasında babanem kucağıma bir bebek verdi ilgilenmem için.

Eğer bilen varsa lütfen yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim

rüyamda Ölen yengemi gördüm Lütfen Yorumlarmısınız...

Arkadaşlar Ben rüyamda Ölen yengemi gördüm.Bunca zamandır hiç bir ölüyü rüyamda görmemiştim.Yengemi gördüğüm akşam Kadir Gecesiydi.Yengem Ölen kişilerin içerisinde en çok sevdiğim kişiydi.Rüyamda çok Üzgündü.Hiç konuşmuyordu.Ben ve annem konuşuyorduk.Elleri tersti.Hiç tepki vermiyordu.Hamileydi ve kanaması vardı çocuğu düşürüyordu.
Yengemin Hayatı hep çocuğunu düşürmekle geçti.5 yıl önce Kuzenim doğdu.Ondan sonra kanser olduğunu öğrendi ve öldü sizce böyle bir rüyayı neden gördüm.Yengem neden bu kadar üzgündü.Üstelik Onu gördüğüm gece Kadir Gecesiydi ve Öldüğü gün Peygamberimizin Doğduğu gündü.20 Nisan...O gün Ölenlerin Cennete gittiğini söylüyorlar doğrumu...

garip bir rüya

merhabalar.. bundan 50 gün önce trafik kazasnda vefat eden bi arkadaşımı(eski sewglmi) gördm zaten 2 3 kezde görmştm ama bu garipti yorumlarmısın rica etsem.. biraz küçüklük halini görüyorum teyzemlerin evde oturuyoruz oda var herkes bi garip mutlu gibi o var die zamanı gelnce yine aynı şeklde ölcekmş snra diorum ki hyr bu o değil o olsan bana sarıldın böle uzak uzak durmazsn diyorum kanepede yan yana oturuyoruz ama uzak duruo ne konuşuo ne gülüo ifadesiz bi suratı var sonra sarılıyo bana uzun süre öle kalıoruz bn içimi çeke çeke aglıyorum neden bindn o arabaya gittin die. yine aynı şeklde binip gitcekmş gitme diorum ama öle grekiyomuş. çok agaldım rüyamda nefesm kesilircesine. snra rüyamda bi tabut görüorum yaşlı bi adam 50 yaşlarında hoca tabutu acıo bende varım bnm yanmda 3 kişi felanda var bakın dio 50 gün oldu dio hiç bi yerine hiç zarar gelmemş öldüğü gibi duruyo dio. o an tabut açık., tabutun içindeki ölen adamın böle gülümsediğini hissediorum. asıl merak ettiğim şey arkadaşımı gördüğümde hiç gülmüyor hiç konuşmuo bana felan çok soguk davranıo sonra ben ona sen o deilsin o olsan bana sarıldın dedğm zaman sarılıo yine ifadesiz bi biçimde
şimdiden teşekkür edermm yorumlarınız için

bence ölen kim olursa olsun muhakkak yasin okuyunuz ve mülk süresi kabirde rahat eder ölü icin allahtan rahmet dileyin bunlar ölüyü rahatlatır ben hoca degilim ama annem öldü 3 sene oldu hergece yasin ve mülk okudum sabah namazındada annemi rüyamda gördüm ben ölmedim kızım ve cok iyiyim dedi ve ölene kadar okuycagım yanlız bir cok insanın bilmegi bir şey muhakkak evvele peygamberimizi gönderin sonra bütün peygamberleri sonra ölm
üşlerinize yoksa dua yerini bulma rumuz cicek

rüyamda ölmüş babannemı canlı gordum sohbet edıyorduk ben yagda salca kavuruyorum babannemde ıstıyor tabaga koyup verıyorum sonra uyandım

mehaba

Merhaba Azerbaycandan yaziyorum,2 ay once ben 1 ruya gordum,ama simdiye kadar aklimdan cikmyor,ruyamda annem, teyzemin kocasi ve ölmüş olan babaannem arabada gidiyorduk, yolda ben indim, onlar ise yollarina devam etdiler,simdi cok korkuyorum ölmüş babaannem annemi yanina almaz dimi?

Geri