Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

elçinsu hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin çok sevindimmm )) bu topiği açan sensin ben yazılarını okudum demek kısmet bu zamanmış cnmmm

evet canım ben hala inanamıyorum ama öyleyim sanırım ayın 13ünde test yaptım evde çift çizgiyi gördüm sonra bekledim bu gün bidaha yaptım yine çift çizgi hamileyim sanırım bu hafta içi kan testi de yaptırcam bakalım her şeyin hayırlısı canım benim

tünaydın tpiğimizin güzel mlekleri nasılsınız dün giremedim ne var ne yok bakalım. inşallah ablacigim inşallah.rabbim isteyen herkese nasip etsin.
biz köyde olunca ilçeye gidebiliorm ancak ilçedede çok ilgilenmiolar 12 gün sonra konyaya gelince gitmeyi bekliorm büyükşehir hastanesinde bi dr var çok iyiymiş ona gitcem inş bişe çıkmaz
canımsen şişlikten ötürü daha doktora çıkmadınm mı.inşallah kötü bişey degildir.tez zaman da kavuş melegine

sarim benim ay kiyamam ya insallah yakinda biter ya
nazli bebiko belli belli ama bu cok uzun bi süre degil arkadasim inanmayacaksin bu zaman bitmeyecekmis gibi gelecek ama okadar carcabuk gececek hamileligin ve hamis oldugun zamani özleyeceksin