Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam meleklerimmm nasılsınız ben bugün baya erken kalkmıştım ne güzel midem bulanmıodu sonra bir bulanmaya başladı yatağa geri yattım ve yeni uyandımm:((
herkes iyi umarım yeni haberler varmı acaba ne zamandır bakamadım.. öptüm herbiriniziii
kuzumm mrb, atlatacaksın bu günleri bulantılar 3 aydan sonra azalır, benim de sabahları arada bulanıyor. yeni hamişler var çoğalıyoruz ne güzel:)))

evet canım ben hala inanamıyorum ama öyleyim sanırım ayın 13ünde test yaptım evde çift çizgiyi gördüm sonra bekledim bu gün bidaha yaptım yine çift çizgi hamileyim sanırım:) bu hafta içi kan testi de yaptırcam bakalım her şeyin hayırlısı canım benim
rüya gibi değil mi? Allah şimdi nasip etmiş bak inş sağlıklı şekilde tamamına erdirir. idrarda çıktıysa kanda da çıkacaktır canım tekrar hayırlı olsun dikkat et kendine öpüyorum:))

sarim benim ay kiyamam ya insallah yakinda biter ya :(
nazli bebiko belli belli ama bu cok uzun bi süre degil arkadasim inanmayacaksin bu zaman bitmeyecekmis gibi gelecek ama okadar carcabuk gececek hamileligin ve hamis oldugun zamani özleyeceksin :)
öyle valla karabmöcüğüm tatlı şeylr diyorum bende ama bazen çok şiddetli olunca herşleyden tiksiniyorum ozaman tatlılık acıya dönüşüo :))

canım arkadaşlarım ben de hamileyim inşallah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin rabbim sizleri çok seviyorum

CANIMMMMMMM :) tebrik ederim yaaa çok sevindim harikasın böyle güzel haberler aldıkca çok mutlu oluyorum :) vayy beee baharın bereketi olsa gerek süper gidiyoruz liste hamişliğe dönmeye başladı evet melekler hızla hamiş sayısı yükseliyor sırası gelen hamiş kalıyor :) inşallah kısa sürede tüm liste hamişşşşşş diye yazılır dualarım sizlerle :) elçinim allahım tamamına erdirsin canım eğer nisansan bize çok yakınsın hadi öğren bakalım haftasını falan :)

canım arkadaşlarım ben de hamileyim inşallah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin rabbim sizleri çok seviyorum
Tebrik ederim Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin buraya her girdiğimde inşallah bir hamiş haberi vardır diyorum bu sefer iki kişi gördüm :) :) darısı diğer tüm bekleyenlere inşallah
Dilara seni de tebrik ederim inşallah sağlıklıca bebişlerimizi kucağımıza alırız

Merhaba kızlar nasılsınız.Allah hepimizle olsun inşallah.Yeni hamişimizi kutlar Allahtan ona ve tüm hamişlerimize evlatlarını sağ salim kucaklarına almayı temenni ediyorum.Sea arkadaşımızı unutmayın lütfen içinizden geçen duayı yetiştirin kızlar.Allah onada acil şifalar versin inşallah.Diğer hamiş adaylarımız rabim en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürsn.Ben çıkıyorum yığınla işim var yine kalbim teklemeye başladı :D Yine görüşürüz inşallah hepinizi ayrı ayrı öpüyorum kendnizie iyi bakın:kiss:

canım ya çok tebrik ederim rabbim isteyen herkese nasip eylesinn. ah ne güzel duygular içindesindir şimdi sen.bu neler yaptın hamiş kalmak için kısaca bi yazar mısın???

canım çok teşekkür ederim..... amin rabbim isteyen herkese nasip etsin...valla arkadaşım çok şaşkınız kaç zamandır deniyoruz zaten olmayacakmış gibi bir hisse kapılınca ve olunca şaşkınız bu ay çok düşünmemeye çalıştım geçenki adetim bittikten sonra 15 gün soğan suyu içtim bu kadar

kısssslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ses verinn sesimme ya kızlarr pazartesii annmlerr istanbula düğüne geliyolarmişş benide aradılarrr gell diee ablamm annemm çokk gitmekk istiyormmm ama o günlerr yumurtlama günlerime denkk geliyorrr gitmesemm içimm içimii yiyecekk annemle aramızda 1 saatt olcaktaa gitmeyecemm kahırdann ölürümmm gitsemm bebişimm gelmicekk ne yapacağimii bilmiommm
canım sen git yine de allah verecekse bebeğin 1 denemeyle de gelir:) iyi yolculuklar...

merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım benide aranıza alırmısınız lütfen ve k8 organik su kullanan varmı aranızda faydasını gördünüzmü ne kadar süre kullandınız lütfen acilll cevapp lütfen
hoşgeldn aramıza canım Allah gönlüne göre versn

kızlarrrr nirdesiniz yaww..millet gezio tabii havayı güzel buldular ben uzun zaman girmicem sevmiyom burası saçma gelioo canım öle istiyoo dermişimm ortalığı gerermişimm:))))bütün güç valiz hazırlamaca var yarın ankaranın bağlarıda büklüm büklüm yolları yapcazz:))))hepsicinizi özleyecemmm kendinize ii bakın emi...hımmm bu arada dün bi düştümmm görmeniz lazımdı...:)) apartmanın kapısından içeri girecektim 2 yaşlı amca yola oturmuş bende onlara çarpmamak için hızlı hızlı geçeyim dedim..pattt diye bi düştüm beton yankılandı:))düşerkende ayaklarımda amcayı itekledim:))benimki bi kızdı amcalara ne oturuyonuz yolaa diye...elimle dizim accık kanadı..bide belim fena ağrıdı belimmi düştüki:)))öle eğilemedim arada böle oluyo benim belde...
ahh kuzum çok geçmş olsun şimdi hep ağrır oraları umarım ciddi bşy yoktur ağrı kesici krem falan sür dikkat et kendine.

benim adet tarihimm 15 mayıss benide listeye eklermisin canımm bende bebiş istiyorum...
tabiki ekleriz canım hayırlısı olsun inş

selam arkadaşlar,kardeşlerim desem daha iyi olur..
benim için yazdıklarınızı okudum.sizleride üzmek istemezdim.ama durumum hakkında da bilgi vermeliydim..
sizleri gerçekten çok sewiyorum..tunacım,sheker sheycim,yesicim,ve diğer tüm arkadaşlar..ewet herşey Rabbimin dilemesiyle oluyor..bu aralar çok sıkkınım diye cevşen okuyorum,arada okuduğum yerlerden bazıları yüreğimi o kadar çok titretiyorki..o kısımların anlamlarına baktığımda ''sebepsiz lütfundan verensin,fazlından ve kereminden fazla fazla ver'' ''herşey senin dilemenle olur'' yazıyordu..
Rabbim her durumumuzdan haberdar bunu bir kez daha anladım..buda benim sınavım ne yapalım..inşallah hayırlısı olur..
canım benim biz de seni seviyoruz seni daha iyi gördm bugün Allahtan umut kesilmez inş gelecek meleğin yakında.

oldum bile az önce parmak kadar kanamm oldu ama okadar cok degil gene cogalacak kanamm cünkü az az gelmeye başladı :18: saglık olsun beklemiyordum zaten

slm arkadaşım bizlerde seni cok seviyoruz allah kabyl eylesin okudugunu evet rabbim bizleri görüyoorr o herşeyden haberdear herşey onun bir ol demesine bakar o istedigimiz şeyler ona cok kolaydır bende regl oldum az kanamm vardı 2 saat aradan sonra biraz daha hızlı olduu :18:nasip kısmet allahtan ümit kesilmez :18::18:

normalde adetim ilk gün cok olması gerikirdi ama coktan az oldu bu böle yerleşme degil cünkü yerleşme kanamsı az olur başta az bir nokta kan geldi pembe sonra eşimle alışverişe gittik tabii buu saat 3 gibi oldu bu kanama sonraa aradan saat 5 altıya yakın kanamm biraz daha cok oldu ama normalde ceşme şelale gibi akardı şimdi ise ceşmeyi yavaş acarsın az gelir böle duraklaya duraklaya aynenn öle ve adetlerim aceyip düzensizleşti ve ben asla ilaç falan kullanmadım ve kulanmıyorumda 20 olmam gerekirken düzenli olan adet nisanda 17 oldum 3 öne geldi mayıs ayında ise az hepsinden ve 2 önce geldi dedim bir reglden cıkıyım dr gidiyim ona söliyim sebep neymiş bir anlıyım ama sizlerin bir fikri varmı
tatlım benim hayırlısı olsun üzülme nolur, herşeyin bir zamnı var bu düzensizlikler bebeğe hazırlık güzelim umarım önümüzdeki aya gelir meleğin.

kizlarrrrrr test yaptimmmmmm ve hamileyimmmmmmm
canımmm hayırlı olsun allah tamamına erdrsin darısı tüm isteyenlere çok sevindim:)

oooohh nereleri gezdiniz :)
ya cumartesi benim kiz cikti hastaneden :) cok sükür simdi daha iyi.
ama bana bulasti sanki migdem bulaniyor bütün gece döneledim durdum uyuyamadim.
ya kac gündür giremiyorum taaa cuma sabahtan beri ya insan merak ediyo ne oldu ne bitti yeni gelismeler varmi diye baya günümün bi parcasi oldu bu site :)

alooo kizlar bi kacamak yaptim hemen virvir vir atlamisiniz bi iki sayfa :)
TUNAAAAM nasilsin cnm hamisim nasil gidiyor hala annendemisin?
canım sevindim kızının iyileşmesine, sen de dikkat et kendine yoksa bebiş mi geliyor kız?:)) canım iyiyim çok şükür şimdilik bşy yok bakalım heyecanla çarş yı bekliyorum. yok evdeyim tatlım.

CANIMMMMMMM :) tebrik ederim yaaa çok sevindim harikasın böyle güzel haberler aldıkca çok mutlu oluyorum :) vayy beee baharın bereketi olsa gerek süper gidiyoruz liste hamişliğe dönmeye başladı evet melekler hızla hamiş sayısı yükseliyor sırası gelen hamiş kalıyor :) inşallah kısa sürede tüm liste hamişşşşşş diye yazılır dualarım sizlerle :) elçinim allahım tamamına erdirsin canım eğer nisansan bize çok yakınsın hadi öğren bakalım haftasını falan :)

amin ablacıgım listemiz hamiş kaynar inşallah yakında

DİLARA SENİDE TEBRİK EDERİM RABBİM SAGLIKLI DOGUMLAR NASİP ETSİNN

Geri