Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

eveeett geldik mayıs ayına:) ohhh gelsin hamişler:) maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı:) bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...:)

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi :nazar: son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi :nazar:
7.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
9.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.tatu...............mart hamişi :nazar:
13.mavikedi..............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt. Tebrikler:)
14.geliyobebiş..........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan Tebrikler:)
15.dilara1.................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan) Yeni hamişimiz Tebrikler:)
16.elçin&su..................nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan Yeni hamişimiz Tebrikler:)

17.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
-şimall...............6-10 mayıs ??? Kütahya 26 Ev hanımı

-elif_ecrin...................11 mayıs ???

-berna24..................15 mayıs ???

-bebekyüzlüm..................15 mayıs ??? Ankara Ev hanımı

-esde....................16 mayıs

-gullu_23...................17 mayıs
-ayşegül................19 mayıs
-unıca...................19 mayıs
-mini garaböcük............20 mayıs Gurbetçi Eskişehirli 26
-denizzzz..........20 mayıs Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-uyuzmuyum_neyim.....................20 mayıs 28
-geveze.....................22 mayıs
-lalezar...................22-24 mayıs Balıkesir 39 Memur
-yaseminnnnnnn........24 mayıs Kütahya 22 Ev hanımı
-defne defne................30 mayıs Satış danışmanı
-burçemm.................31 mayıs Tekirdağ
-çitos....................1 haziran Yozgat
-sinemtugra.................2 haziran
-baharrrımmm..............3 haziran Ardahan Güzellik uzmanı
-melodi_cn................6 haziran İstanbul 25 Ev hanımı
-haziran13.............? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem...............? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş..........8 haziran 20
-yesi......................? 25
-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-best_dream............11 haziran
-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq............? İstanbul
-bembeyaz...............14 haziran Konya 26 Memur

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
sheker_shey...............? Konya
sevde7...................?
geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
sea34........................? İstanbul
koza...................? Antalya 33
aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.

Son düzenleme:
ya ben hastalanacagimi düsünüyorum kizimdan gectigini tahmin ediyorum :( (bagirsak enfeksiyonuydu serim verdilerkücücük ellerine)

ya esinle gitmen cok güzel oda heycanlidir kesin :) yaa bildir bize ok? öpüldün hamis hemsom

canımmm evet şimdi aynen o boyda:) poposunu görürmüyüm bilmem ama şimdilik kalp atışlarını görsem yeter bana:) evet inş eşimle gideceğiz bu kez.

hımm az kalmış ama yaa benim 3 gün önce idrarda çok silik çıkmıştı:) sen adete yorma bulantını herkesn farklı olur inş bebektendir öptüm seni:)

kızlar benım ıcın dua edın lutfen bu gun yıne parmak yontemını denedım.gecen sefer sert bir şeyler vardı.şimdi sertlık falan yok.yumuşacık.belkı de ben yanılıyorum.silik cizgiyı de gordum.dualarınızı eksık etmeyın lutfen3 gun kaldı beklenmeyen adet gunume.

yaseminim ben inanıyorum o listede birgün ben hepinizi hamiş diye yazacağım:) dediğin gibi herşeyin bir sırası var hep hayırlısı. inş senin de beklemediğin bir anda gelir meleğin:) inanın kafaya takmayınca rahat olunca geliyor bebekler Allah hepinizin gönlüne göre versin:))
amin ablacıgım.kafaya takma problemini birazcık olsun azalta bilsem olacak ama nasip kısmet.rabime dua etmekten başkada yapacak bişeyimiz yok .rabbim siz hamişlerde bol bol sdaglık nasip eylesinnn

ya ben hastalanacagimi düsünüyorum kizimdan gectigini tahmin ediyorum :( (bagirsak enfeksiyonuydu serim verdilerkücücük ellerine)

ya esinle gitmen cok güzel oda heycanlidir kesin :) yaa bildir bize ok? öpüldün hamis hemsom
ah canım kıyamam ben ona yaa, Allah şifa versn. sen de dikkat et kendine hemşom. ay tabi heyecanlı o da:) ee kaç yıl oldu ultrason görüntüsü görmeyeli:) izin alacak işten bakalım.

kızlar benım ıcın dua edın lutfen bu gun yıne parmak yontemını denedım.gecen sefer sert bir şeyler vardı.şimdi sertlık falan yok.yumuşacık.belkı de ben yanılıyorum.silik cizgiyı de gordum.dualarınızı eksık etmeyın lutfen3 gun kaldı beklenmeyen adet gunume.
ben de o yöntemi denemiştim canım ve çok garip ama tutmuştu. hamiş kalınca eline bşy gelmiyor sadece boşluk, hamiş değilsen rahim adete yakınken aşağıya indiği için ele yuvarlak sertlik geliyormuş, artık ne kadar doğru bilmem. ben merak edip denemiştim. inş sen de hamişsindir Allah gönlüne göre versn.

Son düzenleme:
inşallah canm dualarımız seninle.parmak yöntemi ne? ilk kez duyuyorummm

ah canım kıyamam ben ona yaa, Allah şifa versn. sen de dikkat et kendine hemşom. ay tabi heyecanlı o da:) ee kaç yıl oldu ultrason görüntüsü görmeyeli:) izin alacak işten bakalım.

ben de o yöntemi denemiştim canım ve çok garip ama tutmuştu. hamiş kalınca eline bşy gelmiyor sadece boşluk, hamiş değilsen rahim adete yakınken aşağıya indiği için ele yuvarlak sertlik geliyormuş, artık ne kadar doğru bilmem. ben merak edip denemiştim. inş sen de hamişsindir Allah gönlüne göre versn.

ama yanilta biliyormus da bu yöntem

Teyzem ebe benim ve o da bunun dogru oldugunu söyledi

Geri