Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

neyse kızlR ben kaçıyım artıkk çok çok öpüyorum sizleri ve melişlerinizii hazırlık yapıyım artık kardeşcağazım aradı benden istekleri bitmiyo ay şimdi söylemiyim canınız ister üzülürüm ozaman da hadiii iii akşamlar hoşçakalınnn

normalde dedenin adı konulur ama biz babamızın adını da koyucaz ALLAH izin verirse ismini sölediğimde şaşırıyolar yaa ahmet babasının adı neden ahmet koyuyosunz falan diye ama ne bilim eşimi kıramadm Ahmet burak olsun dedim babasının da iki adı var oğlunun da öle olucak ALLAHIN iznyle.Cnm evet bu isimler tek kullanmamak lazım yani çocuğa ağır geliyormuş hatta sen bi araştır ismi koyman ne kdar doğru.Ben araştırmştm bi ara bana böle isimleri vermeyin dediler.Sen de bi sor kuzum isim önemlidir.Mesela nur ismi de ağırmış..Sen bi bak bakalım yine

Bizde çok gezdik cnm bnm ilk düşüğümde gezmiştik Mustafa Ulusoy'a da gittik ama ne bilim hem çok kalabalık hemde pek hoşumuza gitmedi.Bnm hastane hem çok yakın o yönden de rahat yani.Ama farabidekilerin sezeryan düşkünü oldunu hiç duymamştm bizim dr'la hiç bu muhabbet geçmedi ama eğer normal doğum'a hazır hissedersem kendimi beni sezeryana zorlamayacaktır

Tunacım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.Hala kendimde değilim.Şoktayım.Hamile miyim diyorum hala?Geçe uykumda kalkıp hamileyim diyip sevinip geri yatıyorum.Ben kendimi çok farklı hayal ediyordum ağlarım filan diye ama nutkum tutuldu.Ne ağlayabildim ne gülebildim.Rabbime binlerce kez şükürler olsun.Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah.Benim son regli tarihim 14 temmuzdu canım.5 haftalık gibi birşey oluyor.Yarın doktora gidicez teyzeleri.Bakalım keyfi yerinde mi?

sağol canımm, ben de oğluşunun adını beğendim sen de çok yorma kendini öptümm.

yaa ne demezsin nasil cabuk gecti anlatamam yaaa evet listeden at
yok bebek mebek evet haklisin hayirlisi olsun ben böyle de cok mutluyum allah bozmasin
ee senin kücük hanim nasil? nezaman gelecek insallah?
canımm iyiyiz 22. haftamızdayız şükür herşey güzel geçiyor kızım tekmelere başladı doğum inş 25 aralıkta. tatlım atmıyom seni listeden gelene kadar dursun orda adın. herşeyin bir zamanı var gelir inş senin bebeğin de yakında. kocaman öptümm..

oy yerim bebeklerinzi isimleriyle yaşasınlar inş ama canım 2 ad gerçekten zor oluyor yine de siz bilirsiniz.

canımm yaa haklısın insan inanamıyor hatta kendisini hiç hamiş gibi hissetmiyor taa ki ult görüp tekmelerini hissedene kadar aminn Allah herkese nasip etsin. adete göre 5 haftan yeni bitmiş ama bakalım doktor ne diyecek? güle güle git güzel haberlerle dön inş