Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

neyse kızlR ben kaçıyım artıkk :D çok çok öpüyorum sizleri ve melişlerinizii hazırlık yapıyım artık :D kardeşcağazım aradı benden istekleri bitmiyo :D ay şimdi söylemiyim canınız ister üzülürüm ozaman da hadiii iii akşamlar hoşçakalınnn

normalde dedenin adı konulur ama biz babamızın adını da koyucaz ALLAH izin verirse:) ismini sölediğimde şaşırıyolar yaa ahmet babasının adı neden ahmet koyuyosunz falan diye ama ne bilim eşimi kıramadm Ahmet burak olsun dedim:) babasının da iki adı var oğlunun da öle olucak ALLAHIN iznyle.Cnm evet bu isimler tek kullanmamak lazım yani çocuğa ağır geliyormuş hatta sen bi araştır ismi koyman ne kdar doğru.Ben araştırmştm bi ara bana böle isimleri vermeyin dediler.Sen de bi sor kuzum isim önemlidir.Mesela nur ismi de ağırmış..Sen bi bak bakalım yine

şekercim önemli olan rahat ettiğin doktoru bulmak sen bulmuşsun işte ne güzel. bu benim ilk bebeğim olunca merak ediyorum haliyle kaç santim olmuş iyimi kötümü nedir . o yüzden bu doktoru bulana kadar gezdim yani =)
Bizde çok gezdik cnm bnm ilk düşüğümde gezmiştik Mustafa Ulusoy'a da gittik ama ne bilim hem çok kalabalık hemde pek hoşumuza gitmedi.Bnm hastane hem çok yakın o yönden de rahat yani.Ama farabidekilerin sezeryan düşkünü oldunu hiç duymamştm bizim dr'la hiç bu muhabbet geçmedi ama eğer normal doğum'a hazır hissedersem kendimi beni sezeryana zorlamayacaktır

herkese mrb kızlar, hepinize hayırlı cumalar.. ay dün giremedim baya bir yazmışsınız anam ama güzel haberler var:))

canım değiştireyim ama beklediğin yani eylüldeki adet günün nedir onu yazıyorum, ben kendimce bir tarih yazmıştım söyle sen değiştiririm tabi.

canım aldığın bodylerin kalınları olmuyor diye biliyorum battaniyeyle falan sıcak kalır bebeğin, endişelenme. oyy Allah giydirmeyi nasip etsin.

canım hayırlısı olsun, istersen beklediğin adet tarihini de ekleyebilirim, inş önümüzdeki aya gelir bebeğin.

ayy canımm yaa çok merak ettim seni ve özledim. nerelerdesin? hiç grşrmiyoruz. oğluş nasıl? başlamıştır artık tekmelere. benim kız baya hareketlendi:) Allah sağlık versin hepsine. öpüyorum ikinizi de artk çok özletme kendini..

canım çok geçmişler olsun, stres gerçekten bebeği de çok etkiliyor, sen de bşyi takma umarım yakında gelir bebeğin.

fıstık sen tetanoz aşısından bahsediyorsun sanırım. ben tunada biraz geç yaptırmıştım 2 doz 6. ve 7. aylarda oldu. sonra hatırladığım kadarıyla 5 e tamamlanıyordu. biraz acıyor ama çok değil korkma herşey bebeklerimiz için.

ayy canım benim gözün aydın tebriklerrr:) Allah kucağına almayı nasip etsin. son adetini söylersen kaç haftalık hamiş olduğunu listeye ekleyeceğim. dediğin gibi herşeyin bir zamanı var darısı diğer kızlara... değerlerin de gayet güzel, maşallah avatarındaki gibi bir bebek geldi bak:) tekrar tebrikler...

ooo kimler gelmiş:)) slm hemşom özledik valla. iyiyim canım bebeğimi büyütüyorum işte:) sen nasılsın? canım yine gel bekleriz valla tabi sayılı gün çabuk geçmştir. ee bebek haberi yok galiba listede alta atıyım mı? hayırlısı olsun.

Tunacım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.Hala kendimde değilim.Şoktayım.Hamile miyim diyorum hala?Geçe uykumda kalkıp hamileyim diyip sevinip geri yatıyorum.Ben kendimi çok farklı hayal ediyordum ağlarım filan diye ama nutkum tutuldu.Ne ağlayabildim ne gülebildim.Rabbime binlerce kez şükürler olsun.Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah.Benim son regli tarihim 14 temmuzdu canım.5 haftalık gibi birşey oluyor.Yarın doktora gidicez teyzeleri.Bakalım keyfi yerinde mi?

aminnn inşşş kalmazzz siyah kimselerrr bende senii ve paşanı kocaman öpüyorumm...
Burak koycaksn demkki ah canım ismiyle büyür inşş bende en başından beri erkek çocuğum olursa Batın düşünüyrumm Allahın isimlerinden biri olduğu için yalnız kullanmayın dediler eşimde Kıvanç istedi :D KIVANÇ BATIN düşünüyoruz yani canım inş sağlığıyla büyürler kucağımızada alırız inşşş

sanada canım sanada .... menünü beğendim baya kabarık :D bende kolay olsun diye yoğurt çorbası- dolma biber yaparım diyodum fırında tavuk ve pilavıda ekliyim :D yanındada papates menü hazır olunca kolay bitiyoo :D artık Allahım herkese kolaylık versinn ramazanda bitiyo ne kalddıkıı vallahi meleklerle olunca zaman hemen geçiyooo
sağol canımm, ben de oğluşunun adını beğendim:) sen de çok yorma kendini öptümm.

yaa ne demezsin nasil cabuk gecti anlatamam yaaa evet listeden at :)
yok bebek mebek evet haklisin hayirlisi olsun ben böyle de cok mutluyum allah bozmasin :)
ee senin kücük hanim nasil? nezaman gelecek insallah?
canımm iyiyiz 22. haftamızdayız şükür herşey güzel geçiyor kızım tekmelere başladı:) doğum inş 25 aralıkta. tatlım atmıyom seni listeden gelene kadar dursun orda adın. herşeyin bir zamanı var gelir inş senin bebeğin de yakında. kocaman öptümm..

normalde dedenin adı konulur ama biz babamızın adını da koyucaz ALLAH izin verirse:) ismini sölediğimde şaşırıyolar yaa ahmet babasının adı neden ahmet koyuyosunz falan diye ama ne bilim eşimi kıramadm Ahmet burak olsun dedim:) babasının da iki adı var oğlunun da öle olucak ALLAHIN iznyle.Cnm evet bu isimler tek kullanmamak lazım yani çocuğa ağır geliyormuş hatta sen bi araştır ismi koyman ne kdar doğru.Ben araştırmştm bi ara bana böle isimleri vermeyin dediler.Sen de bi sor kuzum isim önemlidir.Mesela nur ismi de ağırmış..Sen bi bak bakalım yine
oy yerim bebeklerinzi:) isimleriyle yaşasınlar inş ama canım 2 ad gerçekten zor oluyor yine de siz bilirsiniz.

Tunacım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.Hala kendimde değilim.Şoktayım.Hamile miyim diyorum hala?Geçe uykumda kalkıp hamileyim diyip sevinip geri yatıyorum.Ben kendimi çok farklı hayal ediyordum ağlarım filan diye ama nutkum tutuldu.Ne ağlayabildim ne gülebildim.Rabbime binlerce kez şükürler olsun.Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah.Benim son regli tarihim 14 temmuzdu canım.5 haftalık gibi birşey oluyor.Yarın doktora gidicez teyzeleri.Bakalım keyfi yerinde mi?

canımm yaa haklısın insan inanamıyor hatta kendisini hiç hamiş gibi hissetmiyor taa ki ult görüp tekmelerini hissedene kadar:) aminn Allah herkese nasip etsin. adete göre 5 haftan yeni bitmiş ama bakalım doktor ne diyecek? güle güle git güzel haberlerle dön inş:)

Geri