Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yasminim birazdan kızaarırsn ben rüyam'a söledim seni de kırmızı görmek için vakit kaybetmeden ilettm hemde az sonra kızarırsn kuşum
herşey için çok sagol şekerim.insan ister istemez kapılıyor o korkulara. kendimi bu konularda çok toy hissediyorum. ama öncelik bebegimin annesini bırakmması onun için bol bol dua edecegim.
inanaın kızlar çok güzel duygularmış.geçen ay kendimi o kadar çok yıprattım ki meger boşunaymış.inanın bebişlerimiz annelerine gelecegi en güzel zamanı biliyorlar.daha hala inanımıyorum her dakika bebegim aklımda.
bizlerde seni ve ogluşunu öpüyoruzrabbim sizlere ve bana hayırlı dogumlar nasip etsin diger isteyenlerin yüzünü en kısa zamanda rabbim güldürür inşallah

cnm bnmm ne demek zevkle ilgilendm vallasizlerin böle üzüldğünü görünce kötü oluyorm bende burda ve evde otururken bile aklma gelip gelip dua ediyorum RABBİM ne olur isteyen herkese ver dye..Çok mutlu ettn bizi emin ol.Mevlam diğer bekleyenleri de müjdelendirsin inşallah onlarda mutlu olsn biz daha bi mutlu oluruz

Maaşallah yeni annemizi tebrik ederim. İnşallah Allahım kucağına almayıda nasip etsin. Şu anda nasıl mutlu olduğunu tahmin ediyorum. Beni ilk hamileliğimi öğrendiğim günlere götürdün..

Yasemincim bebeğin daha çok küçük. Kendini sakın strese sokma. Şu anda bebeğinin ihtiyacı olan tek şey folik asit. Onun dışında kendini kasmadan. Normal beslenmene devam et.. Tekrar tekrar tebrik ederim.
herşey için çok sagol canım. kendimi çok tuhaf hissediyorum minnacık bişey var şuanda içimde.inşallah bebegimi beslenme bakımından yetersiz bırakmam. sizler en büyük destekcimsiniz zaten.tüm samimi duygularınız için teşekkürler.rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin
yasminimmm senn kızarma işin halloldu rüyam kızarttı seni. Senn kızarmana vesile oldm ya sennde oğlun olurmş ..Rabbim ne verrse hayırlısını versn cnm takılıyorum ben
ay şekerim benim tekrar çok sagol sanada rüyamada teşşekkür ederim.inan en baştan beri oglan kız farketmez diye düşünüyorum rabbim hayırlısı neyse onu verir inşallah

beyazım ilk doğumn nasıl oldu kaçncı haftada geldi dünyaya bebiş?

Canım ya benim bebek gelmek istemeyince 39. haftanın sonunda sezeryanla aldılar. Akademi hastahanesinde Muammer Bey. Bana çok ısrar etti biraz daha bekleyelim gelir normal olsun dedi. Bende ağladım. O da dayanamadı. Tamam yarın gel alalım bebeğini dediler. İşte böyle canım ya

Yasemincim çok tebrik ederim canım benim, Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhh

günaydın melekler bugün güzel bebek haberleri almışız yine yasemincim çok tebrik ederim canım korkma bebeğin seninle kalıcak inş. sen tadını çıkar =)

Yasemincim çok tebrik ederim canım benim, Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhh
çok sagolun güzel kalbli hamişlerim rabbim saglıklı bol nasipli evlatlar olmalarını nasip eyler inşallah