Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım şunun şurasında kaç günün kalmış ya Allah yar ve yardımcın olsun sen yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin bizim daha baya var sen ne kadar heyecanlıysan oğluna buluşmak için ,oda annesine kavuşmak için o kadar heyecanlıdır heralde .sanki iki sevgilinin uzun bir ayrılıktan sonra buluşacağı günü beklemesi gibi..ben gün geçtikçe dahada heyecanlanıyorum oğlumla her geçen gün aramızda birşeyler dahada kuvvetleniyor önceleri böyle değildi günler geçtikçe dahada iletişimimiz artıyor senin durumuna gelince ne yapacaz bilmiyorum senin şu an yaşadıklarını hissettiklerini bakalım biz nasıl yaşayacağız çalıştığımdan dolayı fazla nete giremiyorum ama şunu bilki tüm dualarım seninle....senin gibi gün sayıp ve anne olmak isteyenlerde Allahım hiç kimseyi ne çocuksuz koy nede çocuğuyla imtihan et.

hayırlı olsun Allah analı babalı sağlıklı büyütsün darısı ben benim gibi olanlara....

şekerim az kalmışya senin günün.amaniiinnnn bende heyecanlandım bebeğine kavuşmana az kalmış.ayrıca geçen günde dedim sen çok güzeellllllll bir anne olacaksın meraketme.

melekçim nerlerdesin sen tatlım özlemişim valla.bebeğin ve sen iyisiniz inşallahhh

mavikedicim ve geliyobebiş hayırlısıyla kavuşmuşsunuz bebeklerinize.allah sağlıklı ömürler versin inşallah

cnm valla bu spinal hakknda herkes farklı söylüyo.Kimi iğnenin çok acıttığın söylüyo,kimi sıvı içeri girerken kötü olduğunu,kimi ameliyat sonrası hissizlik oldunu ve rahatsız olduklarını falan falan.Bak şimdi de sen iyi bahsediyosunvalla bilmiyorum ama sanırım genel olurum ben yani ameliyat süresi bana geçmez gibi geliyo.Genelde en azından uyuyosun uyanıyosun herşey bitmiş oluyo kararsızım açıkcası.Evet az kaldı balım dr'a göre 18 19 gibi giricez sezeryana ama bnm oğlanın durumu daha öncesini de gösterebilr o yüzden şafak saymıyoruz bizinşallah bende doğum sonrası senn gibi herşy çok güzel geçti oğlumu kucağıma aldm darısı diğerlerine diye iletirim sizlere.
bende 6 aylık evliyim bebek cok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin anne olmayı
Amin cnm RABBİM nasip etsn inşallah en yakın hayırlı zamanda
ALLAH razı olsun cnm valla bişe kalmadı ama 9 ay'ı yedik bitirdik de şu 10 gün bitmeyecekmiş gibi geliyo.Zaman mı duruyo beynim mi anlamadım inanılmaz bi heyecan var bende yeni bi can gelicek dünya'ya umarım RABBİME layık bir evlat yetiştirmek nasip olur.Son zamanlarda daha heyecanlanıcaksn cnm,özleyeceksn sanki daha önce görüymşsn da uzun zamandır görmemişsin gibi.İçin gidicek onun eşyalarına bakınca ve zaman geçse de şunları kullansa bebeğim diceksin.Neyse bn daha fazla anlatmayaym zamanla yaşa inşalah sen de diğer arkadaşlarımda.Duaların için çok çok saol cnm bnm RABBİM gönlüne göre versn herşeyi,bana ettiğin dualar gibi melekler desana dualar etsin inşallah..Sende duamdasın cnm inşallah.RABBİME emanet olun kuzucunla

Defnem vala heyecan dorukta kıs sormasenn hissettiğin heyecanın kaç katı bendeki bilmiyom ölçülmez de heraldeDeğişik duygular yaşıyoruz ailecebaya da şişko oldum zaten acaip ödemlendim gören çok şaşırıyo.Kıs çıtır bişeydim 49 kilo kemik torbası iken şimdi ödemden fena oldm.Düşünsene koccamannn 67 kilo oldm yawf.Hamiş kalmak isteyenlere tavsiyem mümkün oldğnca az kilo ile hamiş olsunlar çünkü ister istemz alıyo insan.Bu şişlikler neden böyle oldu bende bilmiyorm ama çok zorluyo beni kalkamıyorm oturamıyorum yatakta dönemiyorm yardmsız..Nyse az kaldı gene çıtır olucam oğlum spor yaptrır bana muhtemelen İnşallah sende diğer bekleyenlerde böyle bnm gibi kocca göbek olrsunz da şafak sayarsınız inşallahhhh

şekerim ben daha hamile kalmadan 7 kilo aldım sağlıklı beslenicem diye 57 kiloydum 64 oldum hamile kalınca halim neolur düşün artık.ama hiiiiiiiiiiç önemli değil dediğin gibi bebekler nur topu değil plates topu sanki anında kilo kaybettiriyolar

Bişe olmaz tatlm senn boyunda var ALLAHTAn bende kısa değilm.Ya kilo kaygısı taşımamk lazım aslnda sonuçta dünyaya bi can getiriyoruz RABBİM bi mucize nasip ediyo,kalkıp kiloyu falan dert edersek valla ALLAHIN gücüne gider..Aldm kiloları valla tosunumun canı saolsun annesi verene kurban olsun onu