Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canlarım merhabalar aranıza yeni katıldım ben:) bebek isteyenlerdenim 6 aydır deniyoruz olmuyor:( adet düzensizliğim de var. En son adetin 21. gününde progesteron testi yaptırdım 1,20 çıktı yani yumurtlamam olmamış:( 10 gün sonra tekrar yapılcak en büyük duam yumurtlamamın olmuş olması ve onun döllenebilmesi:) ne olur bu mübarek günde siz de dua edin allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Hamiş arkadaşlarım sizlere de hayırlı doğumlar diliyorum

Aramıza hoş geldin ilk önce, bende buralarda 3 seneyi aşkın bir süre bebek bekleyenlerdenim ve çok kişiye umut ışığı oldum, umarım sanada öyle olurum ve bir an önce meleğin gelir, güzel dilekerin içinde çok tşk ederim... :)

selamlar kızlar hayırlı cumalar herkese tunaa abla bat 29 aralık demiştim ama bu ayda olmadı bidahaki bat 20 ocak

Hayırlısı Bur-ay inş bir dahaki ay meleğin seninle olur :)

Yağmur hoşgeldin aramıza:)inşallah buranın uğuru sana da nasip olur.Burda bol dua,bol iyi niyet,dostluk samimiyet oldukça uğuru da artıcak herkese bi melek nasip olucak en önemlisi de buna inanmak:)

Evet kızlar bugünkü kontrol sonrası yine oğluşmn güzel teyzoşlarına haber verme zamanı:)nst'de sancılar çıktı biraz biraz ki artık çok normal:)dr baktı ve hedefimz 38 i görmek inşallah dedi.Kalsifikasyon yani yaşlanma da değişklk yok suyumz 38'e yetecek kadar görünüyo bakalm eğer bi değişklk olmazsa dedi dr,yani ALLAH korusun önceden su gelmesi,kanama sancı vs falan olmazsa 18,19 gibi sezeryana alıcak..Oyy kaldı 12 gün:)5 gün'e bir gidicem bi sonraki kontrol çarşamba günü bakalm ne deişicek..Kızlar acaip heyecanlıyım ALLAHIm izin verrse 12 gün sonra ANNE olucam benden bir parça getiricem dünya'ya...Duygularım karmakarışık anlatılmaz hele ki zaman yaklaştıkça insan daha bi başka oluyor..Dİlerim RABBİMDEN verdiği mucizye yakışır bi ANNE olurum evladıma her yönden.Dilerim RABBİMDEN burdaki bütün meleklerimiz yavrularına hayırlı zamanda kavuşur ve onlar da bnm ve diğer doğum yapanlar gibi şafak sayarlar annelik heyecanını içten içten yüreğin taaaaa derinlerinde yaşarlar..Çok tuhaf yaaaa gerçekten bunları anlatmak dile getirmek çok zor.Doğum sonrası neler yaşanıyor bebekle anne arasında bilmem ama ben şuan pamuktan bulutun üstündeyim sanki antidepresan içmiş uyuşmuş insanlar gibi ANNELİK sarhoşluğundayım.Oyy çok konuştm ama size de anlatmasam kime anlatıcam bu duyguları bu kadar??iyi ki varsınz hepinize teker teker duacıyım Seviyorusss sizi toccamannnn:)

Şekerim hadi hayırlısı 38 i görebilmeniz çok iyi inş sorunsuz güzel doğumlar diliyorum, duygularına yavaş yavaş ortak olmaya başladım bende, odamızı hazırladık, son hazırlıkları da tamamlamak üzüreyim, yarın eşim hastaneye yatıyor, safrakesesi ameliyatı olucak, sanırım çarşamba ameliyatı olacak, inş laproskopik yöntemle olursa 2-3 gün içinde hast çıkarız, sanırım bu süreçte sizlerle haberleşemem, meraklanmayın olur mu, ilk fırsatta sizlere gelişmeleri yazarım...

ayyyyyy ben geldımmmm sızlerı cok ozledım......netımde problem vardı megersem tahatut anlasmamıs bıtmıs......... :)))int o yuzden kesılmısss ayy burayı cok ozledım kızlardan haber alıyordum.....telden gırebıldıgım kadar .....
şekerim yawrum ınsss 12 gun sabreder burak pasa oyyy az kalmıs vallaahaa yaaa ne mutlu sızeee darısı bıze.....
yenı gelen arkadaslarada hayırlı evlatlar nasıp etsın... ınsss

H. geldin kısss bende diyorum bu kız böyle bizi habersiz barıkmazdı nerelerde acaba, neyse iyimişsin daha doğrusu iyimişsiniz :)

Ben Mavikedi'nin eşiyim. 1 Ocak Ptesi suyu geldiğinden alelacele hastaneye kaldırdım eşimi. Hastaneye vardığımızda suyu çok aşırı gelmeye başladı. Doktorların ve ekibin yılbaşı ertesi hazırlanıp sezaryene girmesi 2 yi buldu. Girmeden önce ultrasondan suyunun bittiğini öğrendik. 14:26 da bebişimiz dünyaya geldi. Hastanenin ve forumun yeni yıl ilk bebişi oğlumuz ALP dünyaya geldi. Babası olarak asansör kapısında çocuk doktorumuz birkaç sn oğlumu gösterdi eşimin karnından/bebişin karnından tam emin değilim sıvı aldıklarını ve tahlile gönderdiklerini söyledi. Kapı kapandı ve oğluşum yenidoğan bakım odasına küvöze alındı. eşimin operasyondan çıkışı 15:15 i buldu. Herşey normal bebeğin sağlığı iyi dendi. Ama bizim peşimizden giren bebiş de gelmesine rağmen bizim bebişimiz gelmedi odasına :( Bebişimiz hakkında net bilgi alamayınca kadın doğum doktorunu aradım sonra çocuk doktoru gece tekrar hastaneye geldi. bilgi verilmemesi yüzünden doktorla ufak bir sıkıntımız oldu ancak sonra doktorun mikrop tespit ettikleri ama yüksek değerde olmadığı kontrol amaçlı olduğu ve devamında riske girmemek için böyle olduğu konusunda garanti verici konuşma geçti aramızda doktorla. eşim birkaç saat ağladı sütü de iyice azaldı. eşim birkaç kez yoğun bakım ünitesinde emzirmeye girdi yanına ancak emzirmeden öte anneyle bebişinin arasındaki duygusal bağın kurulması oldu sayılır. Daha çok ayrıntıya girmeden pazar günü başlayan maceramız zatürre şüpheli durum atladıldığından tahlillerinin temiz cıkmasından dolayı bebişimizin sürekli odamıza getirilmesiyle mutlu son buldu. bir gece yanımızda kaldı ertesi gün de kontroller iyi geçince bebişimizle dün taburcu olduk. Allaha şükür sarılık başlangıcı korkudan acıdan kaynaklı ağlamalar (ayağından kolundan iğnelerin olması koldan şırıngayla beslenmesi vs nedenler) ufak tefek huzursuzluklar harici evimizdeyiz. Gece zorlu geçse de bebişimiz yanımızda. Eşim müsait olduğunda size yazacaktır. Müsadenizle affınıza sığınarak durum hakkında bilgilendirmek istedim. Saygılarımla.

Çot çok geçmiş olsun, haber verdiğiniz için de çok tşk ederim ayrıca artık iyice meraktaydık, biraz sorunlar yaşamışısınız geçmiş olsun, okurken sonuçta güzel haber duyacağıman emindim, Allah meleğinizi size bağışlasın, sağlıklı uzun ömürler diliyorum, mavikedime de çok slm lar taze annemizi öpüyorum :)

Sağol canım güzel dileklerin için, senden ne var ne yok :)
Lalezar Hayatım ben de durumlar güzel:) 5+5 günlüğüm:) allah isteyen herkesin başına nasip etsin:) Bu arada çatlak naptı? Onu göremedim?

Kozacım haberim yoktu inan çok sevindim, Allahım kucağına aldığın günleride göstersin, güzel bi hamilelik geçir inşalahhhhhhhhhhhh :)

ya benden süt geliyo bu ne yaaaa çok garip yokmu böyle olan =(((((

Sumsumcum benimde göğüs uçlarımda bazen kurumuş beyaz kalıntılar oluyor sanırım benimde geliyor az da olsa, bunun normal olduğunu biliyorum, ama kesinlikle sıkmamak gerekiyormuş, çünkü sıkınca bir hormon salgılanıp rahmi uyarıyormuş ve kasılmalar yani Allah korusun erken doğuma kadar gidebiliyormuş, çok fazla geliyorsa bence ped falan koy ama öyle elleme sakın canım ...

herkeslere merhabalar yeni hamile arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.. bende 2 ocak pts günü saat 10.00 da tatlı kızımı dünyaya getirdim 3500 gr 48 cm doğdu bitanecik kızım herşey yolunda çok şükür annelik çok güzel bir duyguymuş bu zamana kadar boş boş yaşamışım eşimden sonra aşık oldugum tek varlık kızımı çok seviyorum Rabbim bu güzel duyguyu isteyen herkese yaşatsın Allah a emanet olun..

Maşallah canım gözünüzaydın, bu yazını pazar günü okudum, ama çok duygulandığım için yazamadım, gözlerim doldu içim bir tuhaf oldu... Amin canım Allahım isteyen herkese bu duyguları yaşatsın inşallah, doğumun da güzel geçmiş çok sevindim inşallah bizimde öyle olurda burda güzel güzel anlatırız :)

sağolasın canım Rabbim sağ salim doğum yapıp kucağına almayı sana da nasip etsin kızımızın ismi elif ırmak teyzesi görüşmek üzere iyi geceler...

İsmi de çok güzel bu arada ismi ile yaşasın ...

biz geldik kızlar maşallah maşallah herşey çok iyi 1 kilo olmuş çınar paşa 35 cm olmuş allahım kocaman olmuş öpücük yolladi teyzeleri size herşey normal görünüyor su an doğum dahil ayy çok mutluyum :)

Maşallah melodi, paşanın durumu çok iyi :)

Merhaba hamişlerim hamiş adaylarım güzel anneler:kiss: Sheker dualarım seninle tüm evladını bekelyen annelerle Allah sana ve tüm hamişlere hayırlı doğumlar nasip etsin ben buraya fazla girmesemde bilinki aklım hep burda..Lalişimm sonra seninde günlerini böyle syıcazz oyy :) melodi maşallah göbiş ne tatlı olmuş Tunacım maşallah bebeğin resimlerine baktım albümde çok şeker yerim ben onu:) diğer tüm evlat isteyen arkadaşlarıma Allah yardım etsin umarım en kısa zamanda her kez anne olur rabbim bu güzel duygudan kimseyi mahrum bırakmasın amin :kiss:Allaha emanetsiniz

Canımsın yaaaa evet az kaldı günleri saymaya, artık yavaştan heyecan yüklenmeye başladım :S
Rabbim isteyen herkesi muradına erdirsin inşallah :kiss:

benim bu sütler banyo yapınca geliyo olayı çözdüm =) adımıda sütlü nuriye koydum =) şekercim eşle birliktelik sonrası gelir demişsin kocacık benden korkuyo birliktelik falan hayal oldu =)

Aramıza hoş geldin ilk önce, bende buralarda 3 seneyi aşkın bir süre bebek bekleyenlerdenim ve çok kişiye umut ışığı oldum, umarım sanada öyle olurum ve bir an önce meleğin gelir, güzel dilekerin içinde çok tşk ederim... :)

Hayırlısı Bur-ay inş bir dahaki ay meleğin seninle olur :)

Şekerim hadi hayırlısı 38 i görebilmeniz çok iyi inş sorunsuz güzel doğumlar diliyorum, duygularına yavaş yavaş ortak olmaya başladım bende, odamızı hazırladık, son hazırlıkları da tamamlamak üzüreyim, yarın eşim hastaneye yatıyor, safrakesesi ameliyatı olucak, sanırım çarşamba ameliyatı olacak, inş laproskopik yöntemle olursa 2-3 gün içinde hast çıkarız, sanırım bu süreçte sizlerle haberleşemem, meraklanmayın olur mu, ilk fırsatta sizlere gelişmeleri yazarım...

H. geldin kısss bende diyorum bu kız böyle bizi habersiz barıkmazdı nerelerde acaba, neyse iyimişsin daha doğrusu iyimişsiniz :)

Çot çok geçmiş olsun, haber verdiğiniz için de çok tşk ederim ayrıca artık iyice meraktaydık, biraz sorunlar yaşamışısınız geçmiş olsun, okurken sonuçta güzel haber duyacağıman emindim, Allah meleğinizi size bağışlasın, sağlıklı uzun ömürler diliyorum, mavikedime de çok slm lar taze annemizi öpüyorum :)

Kozacım haberim yoktu inan çok sevindim, Allahım kucağına aldığın günleride göstersin, güzel bi hamilelik geçir inşalahhhhhhhhhhhh :)

Sumsumcum benimde göğüs uçlarımda bazen kurumuş beyaz kalıntılar oluyor sanırım benimde geliyor az da olsa, bunun normal olduğunu biliyorum, ama kesinlikle sıkmamak gerekiyormuş, çünkü sıkınca bir hormon salgılanıp rahmi uyarıyormuş ve kasılmalar yani Allah korusun erken doğuma kadar gidebiliyormuş, çok fazla geliyorsa bence ped falan koy ama öyle elleme sakın canım ...

Maşallah canım gözünüzaydın, bu yazını pazar günü okudum, ama çok duygulandığım için yazamadım, gözlerim doldu içim bir tuhaf oldu... Amin canım Allahım isteyen herkese bu duyguları yaşatsın inşallah, doğumun da güzel geçmiş çok sevindim inşallah bizimde öyle olurda burda güzel güzel anlatırız :)

İsmi de çok güzel bu arada ismi ile yaşasın ...

Maşallah melodi, paşanın durumu çok iyi :)

Canımsın yaaaa evet az kaldı günleri saymaya, artık yavaştan heyecan yüklenmeye başladım :S
Rabbim isteyen herkesi muradına erdirsin inşallah :kiss:
ayyy ablam sızı habersız bırakırmıyım hıccc :))) buralardayım senın pasa nassıl az kaldı artık 75 guncuk kızlar senı facdekı lısteye eklemıs 30 haftaya gırmıs buluyorsun oh ohh massallah hayırlısyla kucagınada almayı nasıp etsın inşşşşş...

defnem nasılsın bıtanem yazamadım sana biz cok ıyıyız teyzesı son 3 aya gırmıs bulunuyorus artık gun sayacagız ıns cınarla senı cok opuyoruz rabbım tez zamanda sanada nasıp etsn senınde gun saydıgını orelım ınsallah....

Herkeslere iyi günler melekler :) bugünde sağlık ve hayır getirsin hepimize inşallah.

Kozacım hamile olduğunu yeni idrakedebildim yazılanlardan:):) çoook sevindim hayırlısıyla kucağına almak nasipolsun:)

Tunacım, lalezarım çok teşekkür ederim. 1.5. yıldan sonra sonunda tutturduk bakalım. Allah tamamına da erdirir dilerim. ÇArşambaya kalp atışını dinleyeceğiz nasipse, çok heyecanlıyım. Korkuyorum da azcık aksilik çıkar mı diye.. Neyse güzel düşünelim güzel olsun di mi ama:) Allah herkesin gönlüne göre versin. Öpüyorum hepinizi

defnecim canım teşekkür ederim, allah tez zamanda sana da nasip etsin, bebişlerinin haberlerini alalım inşallah. Ben de kimlerin bebişi oldu? Kimler hamile anlamaya çalışıyorum kafam karıştı:D Süper site valla, siteye giren hamile oluyor:)))
Herkeslere iyi günler melekler :) bugünde sağlık ve hayır getirsin hepimize inşallah.

Kozacım hamile olduğunu yeni idrakedebildim yazılanlardan:):) çoook sevindim hayırlısıyla kucağına almak nasipolsun:)

Tunacım, lalezarım çok teşekkür ederim. 1.5. yıldan sonra sonunda tutturduk bakalım. Allah tamamına da erdirir dilerim. ÇArşambaya kalp atışını dinleyeceğiz nasipse, çok heyecanlıyım. Korkuyorum da azcık aksilik çıkar mı diye.. Neyse güzel düşünelim güzel olsun di mi ama:) Allah herkesin gönlüne göre versin. Öpüyorum hepinizi

Kötü şeyler getirme aklına hep pozotif düşün, düşünki meleğinde iyi olsun, inşallah güzel gider hamişliğinde .. :)

Geri