Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay ay ay canım benim canın sıkıldı demekkkkk vallahi bir bakayım dedim geçenlerde göremedim seni şimdi görünce çok mutlu oldum canım inşş iiisindir defnecim nasılsın ? ayyy özlemişim vallahiii facede takla takıla unuttum burayıı neyse arada geliyorum yine haksızlık etmiyim kendimeee canım çok öpüyorum seniii hayırlısıyla sende en yakın zamanda bebeğine kavuşursun canımmm doğuma girerken inan dua edicem sanaaaa aklımdasın canımm....,

bendede pko vardı canımm ama ileri derece de değildi bende klomen kullandım her kullandığımda bende işe yaradı 2si olumsuz sonuç versede şuanda bak anne olmama çok az kaldı hayırlısıyla ama bu ilacı kullanırken relax olmanı öneririm ve bol bol ilişkiye girin canım ara vermeyin ben öle yapmıştım hatta düşük yaptığım ay içerisinde hamle kaldım canımmm doktorlar bile olmaz dediiği halde ama Allahtan başka kimse bilemezmiş bak demekki Allah istedikten sonra herşey olur tevekkül et ve dua et bol bol canım inşş sende en yakın zaman da meleğine kavuşursunnn çokk öpüyorummm

ayyyy maşşşalahhhhh baya olmuşştu görmeyelii vallahii ağğzım sulandı nazarlardan korusun rabbim ne güzel bol bol doğum yapan ve hamişimiz varrr Alllahım korusun hepinizii bekleyenlerinde yüzünü güldürsün rabbim yeni hamiş olanları görünce çok şaşırdım ve çok sevindim hamile olmayı beklerken şimdi olmuşlar hamişşş girmeyeli baya bişeyler olmıuşşş yeni hamiş ollannn ve olupta benim görmediğim tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum gönüldennn Allahım tamamını erdirsin veee tüm bekleyen arkadaşlarıma da rabbimden en kısa sürede meleklerine kavuşmalarını diliyorum kızlarrr doğuma girerken dualrımda olacaksınızzz buradaaa benim geçen hafta kontrolümde bebeğimin iri olduğunu söyledi doktorum yani tosuncuğum olacakmış oyzden zorlanacağım için 1 şubat diye tarihh almıştıkk ama 2 gün öncesine kadar bir vadere atlattım suyum geldi meğer 2 buçuk cmlik açılmam olmuş onun sebebi dedi doktorum şuan iiyizz meleğimle ancak açılmam olduğu için ve çatım müsait olduğu için şuanda normal doğumu bekliyoruzzz hayırlısıyla inşş kolay bir doğum olur Allahın izniyle bende kavuşurum bebeğime az kaldı hayırlısıyla cuma günü 38. haftamız bitecek inşş çok bekletmez meleğim beniii mutlaka haber veririmmm doğum olursa çokk çokk öpüyorumm bütünnn arkadaşlarımıııııı .....

bugün smear testi sonucumu aldım temiz çıktı kızlar

gevezecimm sonucunun ii olmasına çok sevindim canım gözün aydın inşş sende en yakın zAMANDA meleğine kavuşursunnn....

Kardelencim tecrübelerini uzun uzun benimle paylaşıp zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim. söylediklerinin hepsini dikkate alıcam. önceden de yazmıştım benim babam da jinekolog, ona bir sorayım bakayım benim rahim filmimi neden çekmemişler... bu arada nasıl çekiliyor rahim filmi ağrılı bişiy değildir umarım =( tüm dularım seninle ve bütün bizim gibi bebek bekleyen arkadaşlarımızla... Rabbim tez zamanda hepimize nasip eder inşallah...

Evet aynen öyle en azından takipte olmak şansı arttırıyo bence de. Rabbim istemedikten sonra hiç birşey olmuyo, o isterse de hiç bir şey engel olamıyo. o yüzden bol bol dua ediyorum hem gebelik bekleyen tüm meleklere hem de kendime =) El birliğiyle tecrübelerimizle yeni edindiğimiz bilgilerle ve en önemlisi moral desteklerimizle hepimiz başarıcaz meleklerimizi kucağımıza alıcaz buna inancım sonsuz... Şans dileklerin için teşekkür ederim =)) ben de sana bol bol şans diliyorum =)

Canım öncelikle Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin bebeğini =) Senin duaların yukarıya daha hızı ulaşır şimdi bol bol dua et bizlere =) İnşallah dediğin gibi klomenle başarırız bunu. Sonraki aşamalara geçecek olursam umdumu kaybedermişim gibi hissediyorum bazen bu beni korkutuyo. İnşallah söylediğin gibi olur. Mutlaka önerilerini dikkate alıcam tatlım çok teşekkür ederim. Öpüyorum

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum. Şekerim doğum yapmış. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Sıra esinden sonra bana geliyor. Bende Cuma günü doktora gidicem ameliyat tarihim netleşecek. En son ayın 18'inde gittim bebeğin kilosu 2.750 dediler. İnşallah 3 kiloyu buluruz. Tabi en önemlisi sağlıklı sıhhatli olması. Bu arada bende son gaz hazırlıklara devam ediyorum. Son aylarda uykuda problem oluyor. Sağa dönüyorsun olmuyor sola dönüyorsun olmuyor.. Allah yardımcımız olsun.Hepinizi çok özledim Kendinize iyi bakın........

gevezeciğim hadi gözünaydın canım darısı bebeğinin gelmesine artık.

esinim gel buraya da yav gerçi faceden görüşüyoruz ama yine de özlüyoruz seni hayırlısıyla oğluşuna kavuşacaksın inş. hayırlısıyla normal doğum olsa daha iyi tabi. güzel haberlerini bekliyoruz tatlım dualarımız seninle.

ayy canım hiç haber alamadım ondan. olmuş mu doğumu? çok sevndim allah analı babalı büyütsün bebeğini. darısı sana ve diğer kızlara inş. sizin de az kaldı allah hayırlısıyla kavuştursun bebeğine. aeo.