Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhaba kızlarrr hamişler ve doğum yapanlar coğalmış ne guzel inş hep böyle olurrr arada bi girip bakıyorum çok mutlu oluyorum.. benim kız çok cadı bu arada hiç susmuo 2 aylık olduk nerdeyse amA bakalım umarım gecer bu gerksiz ağğlamalr insan cok üzülüo sanki bi yeri acıo gibi onun haricinde herseyimişz gayet yolunda büyümeye devam edioruzz :)[/QUOTE
sarıgelinim nasılsın fıstık:) ya bu forumun kızları nede güzel böyle maşşallahhhhhhh:) bebeğin çok tatlı canım allah nazarlardan saklasın.sıksık gir bolbol resim koy bakmaya doyamadım :)
kızlar cumatesi günü ilaçlarla regl oldum. pko sebebiyle veremediğim kiloları vermeme yardım etsin diye glikophage başladı babam ve doktorum. bugünde yumurtlamaya başlıyım diye klomen başladık. inşallah bu ay uğurlu olur benim ve tüm bebek bekleyen melekler için.. beklenmeyen mensurasyon tarihim 18 şubat.... listeye eklerseniz sevinirim. hepinizi öpüüyorum bi de glikophage ve kolmen kullanan varsa daha önce tecrübelerini aktarırsa sevinirim.
canım inşallah uğraşlarının sonucunu tez zamanda alırsın.sen bizim tecrübelerimizi boşver benim klomen tedavimde negatifle sonuçlandı çünkü 3 ay denedik kısmet değilmiş.oyüzden diyorum inşallah sende işe yarar çünkü genelde olumlu sunuçlanıyo klomen çok işe yarıyo onu kullandığın için yumurta takibinde oluyosun yumurtanın çatladığı gün tespit ediliyo gününü kaçırmamış oluyosun bu iyi bişey tabi.bol şans canım:)

günlerdir dikkat ediyorum sayfa bile ilerlemiyo olmaz ama böyle çok ayıp nerde mekanın melekleri yaaa:) iki çift lafedecek kimse yok çok yalnızım:(

şekerim ne yaptı acaba şimdi onun etrafında dolu insan vardır ee kolay değil dünyanın en tatlı şeyi geldi eve fırsat bulamıyodur yazmaya.aklımızdasın hep canım benim haberdaret bizide:)

ay ay ay canım benim canın sıkıldı demekkkkk vallahi bir bakayım dedim geçenlerde göremedim seni şimdi görünce çok mutlu oldum canım inşş iiisindir defnecim nasılsın ? ayyy özlemişim vallahiii :) facede takla takıla unuttum burayıı neyse arada geliyorum yine haksızlık etmiyim kendimeee canım çok öpüyorum seniii hayırlısıyla sende en yakın zamanda bebeğine kavuşursun canımmm doğuma girerken inan dua edicem sanaaaa aklımdasın canımm....,

kızlar cumatesi günü ilaçlarla regl oldum. pko sebebiyle veremediğim kiloları vermeme yardım etsin diye glikophage başladı babam ve doktorum. bugünde yumurtlamaya başlıyım diye klomen başladık. inşallah bu ay uğurlu olur benim ve tüm bebek bekleyen melekler için.. beklenmeyen mensurasyon tarihim 18 şubat.... listeye eklerseniz sevinirim. hepinizi öpüüyorum bi de glikophage ve kolmen kullanan varsa daha önce tecrübelerini aktarırsa sevinirim.

bendede pko vardı canımm ama ileri derece de değildi bende klomen kullandım her kullandığımda bende işe yaradı 2si olumsuz sonuç versede şuanda bak anne olmama çok az kaldı hayırlısıyla ama bu ilacı kullanırken relax olmanı öneririm ve bol bol ilişkiye girin canım ara vermeyin ben öle yapmıştım hatta düşük yaptığım ay içerisinde hamle kaldım canımmm doktorlar bile olmaz dediiği halde ama Allahtan başka kimse bilemezmiş bak demekki Allah istedikten sonra herşey olur tevekkül et ve dua et bol bol canım inşş sende en yakın zaman da meleğine kavuşursunnn çokk öpüyorummm

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

eveet sonunda geldik yeni bir yıla ve ocak ayına... hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...

Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

DOĞUM YAPAN ARKADAŞLARIMIZ

Aman nazar değmesin

1.hurish................Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel..............
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü Minel Nur bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................Mardin/Midyat 19 yaş KIZ
Çok şükür 21.11.2011 Pazartesi günü bebeğimiz 3000 gr ve 50 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

8.sarı gelin.................KIZ
Çok şükür 30.11.2011 Çarşamba günü Neslişah bebeğimiz normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

9.sen-lin12121212................OĞLAN
Çok şükür 05.12.2011 Pazartesi günü saat 08.40'da Hatem bebeğimiz 2900 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

10.mavişimbebekistiyor..........İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış.OĞLAN
Çok şükür 12.12.2011 Pazartesi günü saat 10.00'da Toprak Meriç bebeğimiz 3900 gr ve 53 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

11.tunaa.......................
Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. KIZ
Çok şükür 13.12.2011 Salı günü saat 10.40'da Sena bebeğimiz 3250 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

12.mavikedi...............
Edirne 28 yaş İngilizce öğrt.
OĞLAN
Çok şükür 01.01.2012 Pazar günü saat 14.26'da Alp bebeğimiz 3600 gr ve 51 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

13.geliyobebiş..............
KIZ
Çok şükür 02.01.2012 Pazartesi günü saat 10.00'da Elif Irmak bebeğimiz 3500 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

14.elçin&su...............
OĞLAN
Çok şükür 03.01.2012 Salı günü saat 09.16'da Efe bebeğimiz 3400 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

15.ayperi...................OĞLAN
Çok şükür 16.01.2012 Pazartesi günü saat 17.45'de Emir Taha bebeğimiz 3080 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

16.sheker_shey.........nisan hamişi
son adet 28 nisan Konya 38 haftalık hamiş OĞLAN

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 6 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 38 haftalık hamiş OĞLAN
Arkadaşımız 1 Şubat Çarşamba günü sezeryana girecek. hayırlı ve sağlıklı doğumlar dileriz.

2.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 37 haftalık hamiş OĞLAN

3.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 35 haftalık hamiş

4.beyonceee............................haziran hamişi
34 haftalık hamiş

5.alanur2012............................haziran hamişi
son adet 5 haziran 34 haftalık hamiş

6.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 34 haftalık hamiş OĞLAN

7.esde..........................haziran hamişi
son adet 13 haziran 33 haftalık hamiş KIZ

8.fatma mutlu........................
haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 32 haftalık hamiş OĞLAN

9.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 32 haftalık hamiş KIZ

10.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 32 haftalık hamiş OĞLAN

11.nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci 30 haftalık hamiş KIZ

12.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 30 haftalık hamiş OĞLAN

13
.gülandan......................temmuz hamişi son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 29 haftalık hamiş OĞLAN

14.deryanınmeleği..................temmuz hamişi
son adet 6 temmuz 26 yaş 29 haftalık hamiş OĞLAN

15.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 28 haftalık hamiş OĞLAN

16.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 27 haftalık hamiş KIZ

17.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 26 haftalık hamiş KIZ

18.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 24 haftalık hamiş KIZ

19.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 24 haftalık hamiş KIZ

20.kurabiye79....................ağustos hamişi son adet 20 ağustos Konya 23 haftalık hamiş OĞLAN

21.sevde7..................ağustos hamişi son adet 24 ağustos 23 haftalık hamiş KIZ

22.darkangel80..................ağustos hamişi son adet 31 ağustos 22 haftalık hamiş KIZ

23.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 19 haftalık hamiş KIZ

24.mumined...................eylül hamişi Konya-Akşehir 19 haftalık hamiş
OĞLAN Hamiş olduğunu yeni öğrendik tebrikler:)

25.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 14 haftalık hamiş

26.beklenenbebiş................ekim hamişi son adet 21 ekim 20 yaş 14 haftalık hamiş

27.desde................ekim hamişi son adet 24 ekim 14 haftalık hamiş

28.elif-ecrin................ekim hamişi
son adet 31 ekim 13 haftalık hamiş

29.bebekyüzlüm...............kasım hamişi
son adet 6 kasım Ankara Ev hanımı 12 haftalık hamiş

30.haziran13...................kasım hamişi İstanbul 35 yaş Mühendis 10 haftalık hamiş

31.aylinibrahim13..................kasım hamişi

32.ayparçası.................kasım hamişi
son adet 29 kasım 8 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

33.koza.........................kasım hamişi son adet 29 kasım Antalya 33 yaş 8haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

34.azra26....................kasım hamişi 8haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

35.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-edalıım.................??? 30 aralık
-şimall........................??? Konya
-sılam_nisa.................??? Türkçe öğrt.
-marjinya.................??? 5 ocak
-dilber yavuz..............??? Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-duygu_k...............??? 22-24 ocak

-lavinyam...............25 ocak
-defne defne...............27 ocak İstanbul 27 yaş Satış danışmanı
-mechul07................28 ocak Afyon 27 yaş Öğretmen
-kardelen000................29 ocak
-asimelek...................4 şubat
-hale77....................5 şubat
-abadii..................13 şubat
-bur-ay..................13 şubat
-ciel....................16 şubat
-essenn.................18 şubat
-naz_ars...............18 şubat
-uykucu şirine...............19 şubat

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-pirenses..................?
-yesi.........................? 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............? Ankara 28 yaş Memur
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos (beyza21)....................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

ayyyy maşşşalahhhhh baya olmuşştu görmeyelii vallahii ağğzım sulandı nazarlardan korusun rabbim ne güzel bol bol doğum yapan ve hamişimiz varrr Alllahım korusun hepinizii bekleyenlerinde yüzünü güldürsün rabbim yeni hamiş olanları görünce çok şaşırdım ve çok sevindim hamile olmayı beklerken şimdi olmuşlar hamişşş girmeyeli baya bişeyler olmıuşşş yeni hamiş ollannn ve olupta benim görmediğim tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum gönüldennn Allahım tamamını erdirsin veee tüm bekleyen arkadaşlarıma da rabbimden en kısa sürede meleklerine kavuşmalarını diliyorum kızlarrr doğuma girerken dualrımda olacaksınızzz buradaaa benim geçen hafta kontrolümde bebeğimin iri olduğunu söyledi doktorum yani tosuncuğum olacakmış oyzden zorlanacağım için 1 şubat diye tarihh almıştıkk ama 2 gün öncesine kadar bir vadere atlattım suyum geldi meğer 2 buçuk cmlik açılmam olmuş onun sebebi dedi doktorum şuan iiyizz meleğimle ancak açılmam olduğu için ve çatım müsait olduğu için şuanda normal doğumu bekliyoruzzz hayırlısıyla inşş kolay bir doğum olur Allahın izniyle bende kavuşurum bebeğime az kaldı hayırlısıyla cuma günü 38. haftamız bitecek inşş çok bekletmez meleğim beniii mutlaka haber veririmmm doğum olursa çokk çokk öpüyorumm bütünnn arkadaşlarımıııııı .....

bugün smear testi sonucumu aldım temiz çıktı kızlar:)

gevezecimm sonucunun ii olmasına çok sevindim canım gözün aydın inşş sende en yakın zAMANDA meleğine kavuşursunnn....

slmm melekler...
Nazcım zayıflamak için kullanacağın ilacı bilmiyorum ama klomen bende kullandım 3 kez yani 3 ay dr klomen ile birlikte ymurta takibi yaptı,klomen bende işe yaradı yani yumurtam oluşuyordu geliştiğinde de çatlatma iğnesi yaptırıyorduk bu 3 ay ha oldu ha olacak diye bir umuttur devam etti ,,ancakkk bir türlü hamile kalamadım ardından dr rahim filmi istedi yaptırdık bir sorun yoktu,benim hala bebeğim yok:)eğer dr um rahim filmini klomen öncesi isteseydi ufak yapışıklıklar rahim filmi ile geçiyormuş hamile kalma olasılığım artardı,biz rahim filminin neticesini şuan klomensiz bekliyoruz dr neden böyle yaptı anlamış değilim,sorduğumuzzdada benim uygulamam bu diyor hiçbir sorun yok 6 ay bekleyin dedi..senin rahim filmin alınmadıysa dr una bi sor,klomen yumurta oluşumuna ve gelişimine destek sorun yoksa bebek olmaması mümkün değil tabi(Takdir-i İlahi ) hsg filminin eksikliği hariç.Birde sana tavsiyemdir adetin 5. günü klomene başlanıyor 5 gün içiliyor 2 gün beklenip dr a gidiliyor ''yumurta gelişmiş gün aşırı ilişkiye girin ''deniyor ya da ''gelişmiş ama çatlatma iğnesi veriyorum iğne olduktan 33 saat sonra ilişkiye girin'' diyor..sen sen ol sakın yumurtanın gelişmesini bekleme gün aşırı ilişkine adetin biter bitmez başla..yumurta oluştuğu an malum sıvı onu bekliyor olmalı ve karşılaşşıp anlaşmalı:)yardımcı olabildiysem küçük bir duanızı beklerim hem kendim için hem benim gibi bekleyen diyer arkadaşlarım için Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar versin hepimize..

Kardelencim tecrübelerini uzun uzun benimle paylaşıp zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim. söylediklerinin hepsini dikkate alıcam. önceden de yazmıştım benim babam da jinekolog, ona bir sorayım bakayım benim rahim filmimi neden çekmemişler... bu arada nasıl çekiliyor rahim filmi ağrılı bişiy değildir umarım =( tüm dularım seninle ve bütün bizim gibi bebek bekleyen arkadaşlarımızla... Rabbim tez zamanda hepimize nasip eder inşallah...

canım inşallah uğraşlarının sonucunu tez zamanda alırsın.sen bizim tecrübelerimizi boşver benim klomen tedavimde negatifle sonuçlandı çünkü 3 ay denedik kısmet değilmiş.oyüzden diyorum inşallah sende işe yarar çünkü genelde olumlu sunuçlanıyo klomen çok işe yarıyo onu kullandığın için yumurta takibinde oluyosun yumurtanın çatladığı gün tespit ediliyo gününü kaçırmamış oluyosun bu iyi bişey tabi.bol şans canım:)

Evet aynen öyle en azından takipte olmak şansı arttırıyo bence de. Rabbim istemedikten sonra hiç birşey olmuyo, o isterse de hiç bir şey engel olamıyo. o yüzden bol bol dua ediyorum hem gebelik bekleyen tüm meleklere hem de kendime =) El birliğiyle tecrübelerimizle yeni edindiğimiz bilgilerle ve en önemlisi moral desteklerimizle hepimiz başarıcaz meleklerimizi kucağımıza alıcaz buna inancım sonsuz... Şans dileklerin için teşekkür ederim =)) ben de sana bol bol şans diliyorum =)

bendede pko vardı canımm ama ileri derece de değildi bende klomen kullandım her kullandığımda bende işe yaradı 2si olumsuz sonuç versede şuanda bak anne olmama çok az kaldı hayırlısıyla ama bu ilacı kullanırken relax olmanı öneririm ve bol bol ilişkiye girin canım ara vermeyin ben öle yapmıştım hatta düşük yaptığım ay içerisinde hamle kaldım canımmm doktorlar bile olmaz dediiği halde ama Allahtan başka kimse bilemezmiş bak demekki Allah istedikten sonra herşey olur tevekkül et ve dua et bol bol canım inşş sende en yakın zaman da meleğine kavuşursunnn çokk öpüyorummm
Canım öncelikle Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin bebeğini =) Senin duaların yukarıya daha hızı ulaşır şimdi bol bol dua et bizlere =) İnşallah dediğin gibi klomenle başarırız bunu. Sonraki aşamalara geçecek olursam umdumu kaybedermişim gibi hissediyorum bazen bu beni korkutuyo. İnşallah söylediğin gibi olur. Mutlaka önerilerini dikkate alıcam tatlım çok teşekkür ederim. Öpüyorum ;)

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum. Şekerim doğum yapmış. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Sıra esinden sonra bana geliyor. Bende Cuma günü doktora gidicem ameliyat tarihim netleşecek. En son ayın 18'inde gittim bebeğin kilosu 2.750 dediler. İnşallah 3 kiloyu buluruz. Tabi en önemlisi sağlıklı sıhhatli olması. Bu arada bende son gaz hazırlıklara devam ediyorum. Son aylarda uykuda problem oluyor. Sağa dönüyorsun olmuyor sola dönüyorsun olmuyor.. Allah yardımcımız olsun.Hepinizi çok özledim Kendinize iyi bakın........

gevezeciğim hadi gözünaydın canım:) darısı bebeğinin gelmesine artık.

esinim gel buraya da yav gerçi faceden görüşüyoruz ama yine de özlüyoruz seni:) hayırlısıyla oğluşuna kavuşacaksın inş. hayırlısıyla normal doğum olsa daha iyi tabi. güzel haberlerini bekliyoruz tatlım dualarımız seninle.

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum. Şekerim doğum yapmış. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Sıra esinden sonra bana geliyor. Bende Cuma günü doktora gidicem ameliyat tarihim netleşecek. En son ayın 18'inde gittim bebeğin kilosu 2.750 dediler. İnşallah 3 kiloyu buluruz. Tabi en önemlisi sağlıklı sıhhatli olması. Bu arada bende son gaz hazırlıklara devam ediyorum. Son aylarda uykuda problem oluyor. Sağa dönüyorsun olmuyor sola dönüyorsun olmuyor.. Allah yardımcımız olsun.Hepinizi çok özledim Kendinize iyi bakın........
ayy canım hiç haber alamadım ondan. olmuş mu doğumu? çok sevndim allah analı babalı büyütsün bebeğini. darısı sana ve diğer kızlara inş. sizin de az kaldı allah hayırlısıyla kavuştursun bebeğine. aeo.

Geri