Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

off off bu insanlar niye bu kadar can sıkar anlamam biz kimseye bulaşıyomuyuz huzur verin huzurrr ne işi var senin evinde Allah akıl fikir versin düşüncesiz kişilere

herkeslere merhabalar arkadaşlar zaman çok çabuk geçiyo yarın bitanecik kızım 1 aylık olacak inşallah. yeni hamile arkadaşları tebrik ediyorum doğumu yaklaşan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum şekerim sende doğum yaptın ne güzel hayırlı olsun Allah bağışlasın. bebek isteyen arkadaşlarımız sizlerde inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla bebeğinize kavuşursunuz..

allah allah ne ilginçler yaa düşüncesiz insanlar hemen toplasınlar evini anahtarı da kimseye verme canım allah yardımcın olsun. doğuma da az kaldı allah kavuştursun.

kızlar 2 farklı marka ile test yaptım bu sefer belirgin iki çizgi cıktı sanırım artık sevinmelimiyim değilmi
ooh geliyor bir hamişimiz daha şimdiden hayırlı olsun diyorum canım öğrenince hemen eklicem listeye sıradaki sensin galiba

maşallah size tatlım zaman çok çabuk geçiyor allah sağlık versn. biz de 49 günlük olduk pazar günü 40 mevlüdümüzü bile yaptık çok şükür. darısı size ve tüm isteyenlere inş.

kızlar günaydın,
umarım hepiniz çooooook iyisinizdir. lapa lapa yağan karların, hayatımızdaki tüm sıkıntıları götürüp yep yeni ve muhteşem günler getirmesi dileğiyle..
bileniniz var ise bir şey danışmak istiyorum; hap kullanmayı bıraktığımdan beri 30 - 31 günde adet oluyordum, ilk gün biraz az sonra hemen yoğun başlıyordu. bu ay ilk gün 1 damla (ama bildiğiniz 1 damla tüm gün hiç yok) ikinci gün 2 bilemediniz 3 damla kan geldi.. 3 gün korkunç bir ağrı ile uyandım ve tüm gün baya yoğun ağrılı ve berbat bir kanamam oldu.. şimdi sorum şu; kimi arkadaşlar kanamanın ilk günü olarak ilk damlanın geldiği günü kimi ise ilk iki gün çok çok az olduğundan kanama sayılmadığını asıl yoğun günden itibaren saymam gerektiğini söylüyor.. bileniniz var mı? hangi gün 1. gün olur hiç başına böyle birşey gelen var mı??
şimdiden hepinize teşekkür ederim, sevgiler..