Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

meçhul inşallah hamilesindir canım,ikinci silik çizgi hemen çıktıysa bencede hamile olabilirsin,sabah idrarıyla testi tekrar et bakalım inşallahh çizgi koyulaşır,hayırlı haberini paylaşırsın canım...

Saol esinim darısı sna ve sıradakilere inşallah kuzum.Hamd olsn bak az kaldı sana da ALAHIn iznyle yakndır kuzunu koklama zamanın.Ya bu lohusalık depresyonunu herkes yaşıyomş bende doğuma 3,4 gün kala başladı doğum yaptıktan snra daha da arttı sürekli ağlama isteği,evden uzaklaşma iştahsızlık herşeyn boş gelmesi vs.Oğlumla avunmyaa atlatmaya çalışıyorm ama yenemiyorum.Bide üstüne uykusuzluk yorgunluk eklennce daha fena.En kötüsü de ne biliyo musun??bu durum yüzünden bebeğinn tadını doya doya çıkaramıyosn ALLAHIM bana da yaşayanlarada kolaylık versn inşallah.Bide yanmda yalnz kayınvalidem var inan şu durumda kimseyi görmek konuşmak istemio insan .ALLAHTAN eşim anlıyo da o yönden rahatım.RABBİM affetsn beni mümin depresyona girmez ama elimde değil ağır geçiyo.Hormonlar eski haline dönerken böyle oluyomşsn umarım çok sürmez yoksa kendimi yemek üzereyim:(

evet canım benim benimde günümün dolmasına çok az kaldı acaba çok beklermiyim diye düşünüyorum normal doğumu bekliyoruz çünkü hayırlısıyla bende kurtulurum inş. canım dua et bol bol annenlere söyle okusunlar seni oralardan nazarda olabilir üzerinde kırmızı gezdir nazar bocnuksuz gezme bilirim o sıkıntılı anlarda insan hiç konuşmak istemez ama sabırlı ol sen güçlü gacısın bebeğim :) inş yakın zamanda toparlarsın canım Alllahım yardımız olsun canım...

sabah idrarıyla da test ettim yine silik inş. doğru cıkar hüsrana ugramaktan korkyuroum

canım seninki gibi melekte yapmıştı ovulasyon testiyle onunda pozitifti bak şimdi hamiş oda inş seninkide yanılmazda hamiş haberlerini alırız canım güzel haberlerini bekliyoruzz canım

sheker-shey gözün aydın canım, tebrik ederim. oğlunla kucaklaşmışsın ne güzel :)

allah analı-babalı büyütsün inşallah. hayırlı sağlıklı bir evlat olması dileğimle...

depresyon olayını aşağı yukarı herkes yaşıyor ben de yaşamıştım. hatta 25. günüydü hiç unutmuyorum ağla ağla kendimden geçmiştim ama allaha şükür çabuk atlattım. malum hormonlarrrrrr :) bu dönemi atlatmaya bak. haliyle hamilelik yorgunluğu, doğum ve gece-gündüz bebek olayı seni daha da yordu. ama yakın zamana kadar adapte olacaksın canım merak etme.
sadece sakin olmaya bak ve allah sana bu mucizeyi verdiği için şükret.

tekrar tebrikler...

Lalezarcım merhaba canım

beni biliyorsun artık nete çok gelemiyorum kızımdan dolayı. eşin ameliyat olmuş çok geçmiş olsun canım allah şifasını versin. iyi ki erken tespit edilmiş. şanslısınız canım maşallah.

ya 32. haftaya gelmişsiniz maşallahhhhh size... gitgide yaklaşıyorsun. inşallah kalan zamanı da sağlıkla atlatırsın canım. bence iznini kullan derim tabi doğum sonrasına aktaracaksan o ayrı. dinlenmek bebişlere kilo anlamında çok yarıyor. ben 35. haftaya kadar çalışmıştım, doğum sonrası izne ekletmiştim. sonra da doğuma kadar dinlenmiştim bebeğim için iyi olmuştu.

senin için ne iyi olacaksa onu yap. çok öpüyorum sizi canım. eşine geçmiş olsun.

Şekercim bunları yaşaman çok doğal. Doğum yaptıktan sonra başına üşüşen çok olur ve insanın bu tür şeylere tahammülü kalmaz. İnsan çocuğu ve eşi ile baş başa kalmak istiyor. Ama anlayan kim. Bu arada bana bak daha doğum yapmadan sıkıntılar beni bulmaya başladı. Evimi tertemiz yaptım doğuma hazırlık olsun diye. 1 haftadır annemlerde kalıyordum. Kayınvalidem ile aynı apartmanda oturuyoruz. Evin bir anahtarıda onda var. Görümceme anahtarı vermiş dün akşam kıyafet almak için eve uğradık aaa ne göreyim kapının önü yabancı ayakkabı dolu. Bir an başka eve mi girdim dedim. Görümcem ve 4 çocuğu aynı şehirde oturmasına rağmen benden izinsizn benim evimde resmen kalıyorlar. Her yer darma duman anlatamam nasıl sinirlendim. Eşimle bu yüzden tartıştık. Bana onları savundu. Bende şimdi annemlerdeyim. O evin anahtarını alacaksın dedim. Eğer anahtarı bana getirmezssen bu eve geri gelmem dedim. Hamile bir insana bu yapılır mı.

Geri