Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

oooo maşallah allah nazarlardan saklasın hamişlerimiziyeni hamişlerimizi tebrik ediyoyum tunacım cok sevındım darısı bızlere:f040::f040::f040::f040::f040::f040::f040::ahhhhh::ahhhhh::ahhhhh::ahhhhh: kızlar varmı bu ay ozel yaptınız bır seyler

kızlar benım gunum bu gun ama bu ay fazla calışma olmadı ıcın hamıle olmadıma emınım cunku hıc belırtım yok benım adetlerım duzensız zaten puko oldu ıcın tunacım sen bu ay kılomen kullandınmı

Şükürler olsun Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Allahım diğer bekleyen isteyen arkadaşlarımada nasip etsin fazla bekletmezsin İNŞALLAHHH

ben geçen sene 1 ay kullandım yumurtlama oldu fakat gebelik yoktu yine gittim klomen verdi kullandım bakalım hayırlısı.cnm sein adet düzensizliğin nasl.ne kadar sürede oluorsun bebek için ne kadardır çalışıyorsun..

evt yasemin ünv okuyorum ilahiyat Allah nasip ederse kuran kursu hocası olcm biraz zor oldu ama neyse..
canım kaç senedir evlisin hep ukumak hemde evlilik zor olsa gerek.sanada yakın sayılırız aslen nerelisin.

gecmiş olsun canım.yerim ben o oglanı .kızma sakın nelerle oluyola baak

tunaa cım çok sevindim allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder inşallah ilk öğrenince benimde elim ayağım titremişti aman yorma kendin artık iki canlısın unutma alışması zor oluo birden aklına gelince dikkat ediosun sonra tuhaf bişi ama çok heyecan vericiii öptüm cnmmm