Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ohhh gelsin hamişler:) maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı:) darısı tüm listeye...

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:
2.tuvanna....................şubat :nazar:
3.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:
4.esinerkan..........mart :nazar: Düzce 24 Okul öncesi öğrt. süpriz oldu:)
5.burju........................mart :nazar:
6.sarı gelin.................mart :nazar:
7.sen-lin12121212.........nisan :nazar:
8.çölmeleği................nisan :nazar: Mardin/Midyat 19
9.sevde7.................nisan :nazar:
10.tunaa.........nisan :nazar: Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))

11.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???

3.little angel.....26 mart ??? İzmir Hamiş adayı :)

4.yaseminnnnnnn........9 nisan ??? Kütahya 22 Ev hanımı Hamiş adayı :)

5.mavişimbebekistiyor..........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış. 11.liğe en yakın Hamiş adayı :)

6.ranagül......................16 nisan Hamiş adayı :)

7.pirenses...............18 Afyon 26 Ev hanımı
8.orjinal-catlaq..............20 nisan Mardin
9.geveze.....................21 nisan
10.geweze............22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.
11.rosemmm..............23 nisan İzmir 33 Memur
12.simeli....................?
13.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
14.kraliçearı...............26 nisan
15.lalezar....................27-30 nisan Balıkesir 39 Memur
16.çitos....................27 nisan Yozgat
17.melodi_cn..............30 nisan-3 mayıs
İstanbul 25 Ev hanımı

18.mavikedi.................1 mayıs Edirne 28 İngilizce öğrt.
19.koza....................2 mayıs Antalya 33
20.haziran13............2 mayıs İstanbul 35 Mühendis
21.defne defne.................2 mayıs Satış danışmanı
22.baharrrımmm..............3 mayıs Ardahan Güzellik uzmanı

23.gülparem...............3 mayıs Afyon 22 Üniv. öğrc.
24.gullu_23...................5 mayıs
25.fatma mutlu.............6 mayıs Elazığ 21

26.burçemm.................6 mayıs Tekirdağ
27.sea34...................7 mayıs İstanbul
28.aymelek..............9 mayıs Erzurum 25 Hemşire
29.best_dream...........10 mayıs
30.beklenenbebiş..........11 mayıs 20
31.elçin&su.................12 mayıs
32.bembeyaz...............13 mayıs Konya 26 Memur
33.berna24...................?

sheker_shey...............? Konya Arkadaşımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verir...

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
elif_ecrin...................?
sılam_nisa.................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.
oooo maşallah allah nazarlardan saklasın hamişlerimiziyeni hamişlerimizi tebrik ediyoyum tunacım cok sevındım darısı bızlere:f040::f040::f040::f040::f040::f040::f040::tomato::tomato::tomato::tomato::ahhhhh::ahhhhh::ahhhhh::ahhhhh: kızlar varmı bu ay ozel yaptınız bır seyler

kızlar benım gunum bu gun ama bu ay fazla calışma olmadı ıcın hamıle olmadıma emınım cunku hıc belırtım yok benım adetlerım duzensız zaten puko oldu ıcın tunacım sen bu ay kılomen kullandınmı

kızlarrrrrrrrrr hamileyiiiiiiiimmmmmmm:))))))))))))) sonunda oldu Allahıma binlerce kez şükürrr:))) Allahım hepinize bu duyguyu nasip etsin şu an elim ayağım titriyor valla. sizleri merakta koymak istemezdim ay yazamıyom ya:))) ama çarşıda da az işim vardı ondan biraz geciktim. beta hcg değerim 420.62 çıktı, doktor gözünüzaydın deyince havalara uçtum yaa ne güzel bi duygu Allahım sen tüm isteyenlere ver aminn.. hepinizi öpüyorum ve çok seviyorum ay tuna çok sevinecek:)))))
Şükürler olsun Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Allahım diğer bekleyen isteyen arkadaşlarımada nasip etsin fazla bekletmezsin İNŞALLAHHH :)

yesicim bendede adet duzensizligi var ve doktor klomen verdi bu hafta kan testi yaptirdim ve sonucunu bekliyorum herseyin hayirlisi bakalim klomene pek guvenmiyorum yani ne biliyim cogu arkadasimiz kullanmis diye biliyorum ama sonuc husran o yuzden sabirla bekliyorum insallah sen hamis kalirsin canim.

ben geçen sene 1 ay kullandım yumurtlama oldu fakat gebelik yoktu yine gittim klomen verdi kullandım bakalım hayırlısı.cnm sein adet düzensizliğin nasl.ne kadar sürede oluorsun bebek için ne kadardır çalışıyorsun..

evt yasemin ünv okuyorum ilahiyat Allah nasip ederse kuran kursu hocası olcm biraz zor oldu ama neyse..
canım kaç senedir evlisin hep ukumak hemde evlilik zor olsa gerek.sanada yakın sayılırız aslen nerelisin.
canım şindi gördüm ben oğlanın yüzünden fazla kalamıyom giriyom hemen okuyup kaçıyom.iyim bu günde eşim hasta üşütmüş feci ateşi düşmüyo yatıyo.dr gitti geldi ilaç vermiş bakalım.

gecmiş olsun canım.yerim ben o oglanı .kızma sakın nelerle oluyola baak

tunaa cım çok sevindim allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder inşallah ilk öğrenince benimde elim ayağım titremişti aman yorma kendin artık iki canlısın unutma :) alışması zor oluo birden aklına gelince dikkat ediosun sonra tuhaf bişi ama çok heyecan vericiii öptüm cnmmm

Geri