Yerleşme kanaması adet kanaması gibimi olur ?

adetim 11 gün geçti sonra parçalı adet oldum hep pıhtı düştü test yapmıştım negatif yerleşme kanaması olabilirmi

Merhaba, yerleşme kanaması mens gibi yoğun olmaz . Bir kaç damladan ibaret bir lekelenme dir . Sizin mensiniz çok yoğun geçmiş + test yapmışsınız negatif bu durum da gebe değilsiniz.

adetime 10 gün kala kahve renginde akintim oldu ara ara leke seklinde öğlen gibi oldu akşam saatlerinde kesildi ağrım pek yoktu hamile olabilirmiyim çocuk istiyorum 4 aydir korunmuyoruz cevap olan olursa sevinirim

adetime 10 gün kala kahve renginde akintim oldu ara ara leke seklinde öğlen gibi oldu akşam saatlerinde kesildi ağrım pek yoktu hamile olabilirmiyim çocuk istiyorum 4 aydir korunmuyoruz cevap olan olursa sevinirim

Hamile olup olmadığınızı ancak gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz. Adet gecikmeniz olduğun da yada adete 1-2 gün kala test yapabilirsiniz. Adete 10 gün kala olan lekelenme rahimde yara, kist, miyom rahimin tramvaya maruz kalması , hormonal problemlerden kaynaklanabilir. Lekelenme tekrar olursa bir kadın doğum uzmanına görünün.

bu deginiz durumlarda peki rahatsizlik olurmu adetim cok duzenli oluyor yanliz iki ay önce 6 gün adet gecikmem oldu o zama test yapmiş tim iki cizgide hafif silik cikti yanliz 7 ci adet olmuştum onun disinda duzenli

yanlız benim adetim çok duzenli ve herhangi bir şikayetim olmadı ilk defa 10 gün adetimeolmasina kahverengi akintim oldu 26 ggünde bir adet oluyorum

H
yanlız benim adetim çok duzenli ve herhangi bir şikayetim olmadı ilk defa 10 gün adetimeolmasina kahverengi akintim oldu 26 ggünde bir adet oluyorum
Hanımefendi biz olası durumları yazdık. Gerekli bilgilendirmeyi yaptık. Beklenen son adet döneminiz durumunuz hakkında bilgi verecektir. Ayrıca adetleriniz daha önce düzenli olabilir belirtilen komplikasyonlar ani gelişebilir. Lekelenmenizin nedenide jinekolojik muayene ve hormonal tetkit yapılmadan anlaşılmaz.Daha önce belirttiğim gibi gecikmeniz olursa test yaparsınız. Lekelenmenizde yine olursa hekime görünürsünüz

Adetim iki gün önceden geldi ilk kırmızıydı ama önceki dönemlere göre daha azdı ama akşamına kesildi sonra damla damla gelmeye başladı pedler yarın ya da 1/4luk kısmı doluydu bu da kahveringi pembesi renkler vardı ilk iki gün de pıhtılar geldi ayrıca peçete ile sildiğimde kırmızı ve pembe arası renk vardı ama damla damla oluyor sizce yerleşme kanaması olabilir mi bu ay yoğun antibiyotik mide ilaçları ağrı kesiciler ve aşırı stresli bir dönem geçirdim 31 aralıkta sürütnme yoluyla ilişkim oldu ama boşalma yoktu sonrasında 5 ocakta 7 gün aferin oldu şubatta kanama az oldu beş gün sürdü 3 şubatta aralıkta 7 aralıkta olmuştu şubatın 24ünde yine sürtünme yoluyla ilişkim oldu ama pantolon vardı iç çamaşırı eşimde de şort ve boxer vardı 31 Aralık’ta olandır iç çamaşırı ped bardı eşimde boxer ve şort vardı yine sıvı çıkımı olmadı sizcebu ay erken gelmesinin ve kanamanın damla damla olmasının nedeni hamilelik olabilir mi test negatif çıktı ilk kanamadan 3 gün sonra yaptım idrarda adetim normalde düzenli 29 günde bir oluyor

Bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Kullandığınız ilaçlar strese maruz kalmanız adet miktarında değişime neden olabilir. Gebelik testi sonucunuz da gebe olmadığınızı gösteriyor