Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

mutlu olacağın bir yere gideceksin inşallah gurbet denemez ama misafirlik vaya tatil olabilir

canım bu rüya her ikiniz içinde hayırlı bir rüya inşallah aranıza küçük bir engel çıksada siz onu atlatacaksınız inşallah

canım ilk rüyan bilinçaltı bunda endişe etcek bir durum yok 2,rüyan ise en kısa zamanda akrabalarını ziyaret etmen şart tez bir haber gelecek sana bu iyide olabilir seni üzedebilir ,bu yüzden en kısa zamanda onları ziyaret et eminim çok mutlu olacaksınız

oooooooooooooooo maşallah kardeşim ne güzel bir rüya bu ALLAH için ne yaparsan naıl yaşarsan son andada o şekilde ölürüz inşallah sana bir uyarı bu ölümün aniden gelebileceğini ve son anda tek yardımcımız RABBİMİZ VE EFENDİMİZİN ŞEFATİ OLACAK bunun için neler yapman gerekiyo ssen daha iyiysini bilirsin elbet

gayet güzel canım küçük engeller var sizin evliliğinizi engelleyen bunları inşallah ALLAHIN İZNİ ile atlatacaksınız evliğiğiniz bereketli olacak zaten rüyada peynir görmek bekar birisinin evleneceğine yorumlanır

hayatında bir değişiklik yapman gerekiyor bak sana bir uayrı bu ister saçlarında ister kıyafetlerinde ister ev halinde neyi değiştirmen gerektiğini sen daha iyi bilirsin

ablacım agzına saglık ıkı ruya da da bunu mu anlatıyo degısmek bu ara evlılıgımde sorunluarım cogaldı esımle ayrılmayı dusunuyorum belkıde bu olmasın ... ona son bır sans verdım ama cok sıkıldım artık nasıp ...