Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

DEVRAN

Yeni Üye
Üye
Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......
denizzz canim ben ruyamda 5 6 tane atin havadan ucup yeryuzune indigini gordum.atlardan bir tanesi beyazdi.ve ustlerinde insanlarda vardi.atin bir tanesi beni kovaladi..bu sekilde bir ruya gordum yorumlarsan cokk sevinirim canim benm :)

deniz abla pek uğramıyor galiba

B

bebegımgelsın

Forum Okuru
ruyamı en ksa zamanda yorumlarsanz cok sevnrm evlym bu arada. ruyamda hamleymsm dogm hanye girp dogm yapyrm ama dogumum kolay gecyr ben korkuyrm esm yanmda elmi tutyr snra annemn evne gelyrm bi kz cocgm var nye ackmyo acksa goguslerm acrdi dyorm pazara gdyrm o arada sol gogsum cok acyo szlyo patates alymda gdp emzrym dyorm eve gelyrm gogsumu skyrm 1 2 dmla sut gelyo emzryrm o emdkce ben mutu oluyrm ve orda annelk duygusu yasdm halada yasyrm o duyguyu sanki gerckten anne olmsm szce bunun anlami nedr

rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları rüyadanda ne görürsen burada meleklerim...Uzun zamandır bazı sebeplerden dolayı siteme giriş yapamadım...Bu yüzden rüya tabirleri yapmaya ara verdim.Ama çok şükür artık buradayım ve görmüş olduğunuz rüyanızı tabir etmek için hazırım. < Konu Resmi..>
Ben bu konuda bir lisans yapmadım fakat bu konuya merakım var.Kitaplarım mevcut.Ve genelde kalbime doğanları söylerim.Size kısaca neden rüya tabirliğine ilgim olduğunu anlatayım.Benim gerçek ismim HZ Yusuf a.s. ın annesinin adıdır.Bundan dolayı bu güzeller güzeli peygambere olan muhabbetim ilgim ve alakam çok oldu.Ve ibret verici hayat hikayesini çok okudum,12 yıl zindanda kalmış bir Peygamberdir.O zindan hayatından kurtaran sebep mısır hükümdarının gördüğü rüyayı tabir etmesi sonucu o karanlık dehlizden kurtulmuştur.işte benim merakım böyle başladı meleklerim.
Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlar hayırlı rüyalar görmenizi temenni ederim...
Sayfanız hayırlı olsun eşim rüyasında benimle tekrar evlendiğini görmüş ve kar yağmış anlamı nedir
Bende rüyamda tatile gitmiştik eşimle deniz kenarındayız ama hava soğuk denizde uzakmış bize yorumu nedir acaba???

Rüya tabiri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız
Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum otel gibi bir yerdeyim başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım...
Tüm Rüya Tabirleri 1
Rüya etkisinde kaldım da sizce nedir? Rüya etkisinde kaldım da sizce nedir?
Kuzenle bir markete giriyoruz. Markette birşeyler alıyoruz ve bir kaç eşyayıda çalmak için giriyoruz ama her defasında içim birbirini yiyor ve parayı veriyorum. Daha sonra bir adrese gidiyoruz kuzenim beni kaybediyor. bir tel örgü ayağıma...
Tüm Rüya Tabirleri 0
rüya tabiri rüya tabiri
sevgilimle kendi arabamızda gidiyor oluyoruz yanlız biz arkada oturuyoruz bir tane kız arabayı sürüyor oluyor ve iki tane büyük dağın önüne geliyoruz biz arabadan iniyoruz ben diyorumki bu kız bu arabayla bu dağı çıkamaz bide geri geri çıkmaya...
Tüm Rüya Tabirleri 0
rüya yorumlayabilen var mıı ??? rüya yorumlayabilen var mıı ???
kardeşim kuzenim ve ben kartepeye gidiyorduk her yer bembeyaz kar mükemmeldir kayacaktık üçümüz etrafta insanlar vadı fakat gökyüzü karanlıktı etrafta karanlıktı çok etkilendim ve kardeşim kayarken uçurum vardı oradan düşüyordu :( onu kurtarmak...
Tüm Rüya Tabirleri 4
Rüya tabiri Rüya tabiri
Rüyada çam ağacı görmek rüyada çam görmek.Melekler bu gece rüyamda küçük bir saksıya çam ağacı dikmiştim yorumunu merak edip baktım ve sizlerlede...
Tüm Rüya Tabirleri 0