Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Adetinin ne zamani oldu bu tam temas oldu mu

Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir . Zevk suyuyla gebe kalma olasılığı düşükte olsa mümkündür. Fakat partnerinizin bu kadar kısa sürede gebelik belirtisi yaşaması mümkün değil. Partnerinizin mensin de gecikme olursa test yapsın.

Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız yok. Stresten yada başka sebeplerden mensiniz gecikmiş olabilir.

Aynisini bende yaşadım nolur bana da haber ver cok korkuyorum

Pantolon uzerinden zevk suyu degip hamilelik olur mu?
Nisanlimla yakinlastik biz tam iliskiye girmedik sadece surtunme oldu bende kot pant. Ic camasiri vardi onda hicbir seyi yoktu pant. Ustunden zevk suyu gelmis olursa gebelik olur mu sonradan bosaldi ama baska yere sonra bir daha yakinlasmadik cok korkuyorum adetimin ortasiydi sizce pant. Uzerinden zevk suyu ile gebelik olur mu

28 mayis ta iliski yasadim ice bosalma olmadi 2 haziranda adet gordum 6 gun surdu arkasindan koyu kahverengi akintim oldu 4 gun kadar daha sonra kesildi simdi 2 temmuz da adet gormem lazimdi adet gormedim hamile miyim ?

28 mayis ta iliski yasadim ice bosalma olmadi 2 haziranda adet gordum 6 gun surdu arkasindan koyu kahverengi akintim oldu 4 gun kadar daha sonra kesildi simdi 2 temmuz da adet gormem lazimdi adet gormedim hamile miyim ?

Selamlar, hayır hamile değilsiniz adet olmuşsunuz ikinci adetten bahsediyorsunuz heralde. İlişki yaşamadı iseniz ikinci adetinizin gecikmesi bi anlam ifade etmez yani kesinlikle hamile değilsiniz. Adeti geciktiren başka sebepler olabilir. Psikoloji ilaç kullanımı sevinç üzüntü vs vs ama hamile değilsiniz.