ßeLen'in Nişan Saçı ve Makyajı

. :nazar: :nazar: :nazar:Canım maşallah sana güzelim:)Yüzün çok güzel bahtında yüzün kadar güzel ve aydınlık olsun.Saçın seni çok şirin göstermiş.Bence güzel olan sen olduğun için saçınla makyajın güzelliğinin gölgesinde kalmış.Allah tekrar hayırlı uğurlu etsin darısı tüm bekar kardeşlerime olsun ..

Makyajın sade ama çok hoş sanada çok yakışmış canım...Saçındaki tokanda ayrı bir güzel...
Kısacası çok beğendim çok güzel olmuşsan canım benim...Allah nazarlardan korusun inşallah

Hani derler ya kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş diye:)Gerçekten çok duru ve farklı bir güzelliğe sahipsin.Allah yüzünün güzelliği kadar bahtını da bir ömür boyu güzel ve açık eylesin.Mutluluklar diliyorum bitanem:tik:

makyajını gerçekten çok güzel olmuş saçındaki tokada kıyafetinle uymuş güzel olmuş maşallah diyelim nazar degmesin
sen zaten güzellisin ne giysen yakışır canım sana

maşallah nazar değmesin :nazar: makyajın sade olmuş ama kalbinin güzelliği yüzüne yansımış çok güzelsin belen saçın makyajın hele saç tokası harika :D:D
canım RABBİM mutluluklar yaşatsın bir ömür sevdiğinle sana hiç üzmesin nazar değmesin güzelliğine :nazar:

Geri