gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ßénim için Napardın :D:D TAm kopmaLık SüpeRrrr ßişiii :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

-benim için ne yapardın recai -bir kordum bir de yere çarpardım.. -yaaa ,dalga geçmee.!
    -ne yapıcam hayatım,
    -...
    -ne yapıcam ki yani?
    -...
    -dur bakalım hele sen bi soyun
    -...!!!!

///////////////

-benim için ne yapardın hüsnü?
    -tuzlugu uzatsana
    -sktr desem ne yapardın
    -su alsana dolaptan soguk olsun
    -hayvansın!!

//////////////

-benim için ne yapardın ahmet
    -ayazda yatardım
    -ayazda yatardım demekle olmas benim için ne yapardın
    -bagrıma basardım
    -bagrıma basardım demekle olmas benim için ne yapardın
    -de get
    - de get demekle olmas benim için ne yapardın
    -azına zıcardım demekle olmas benim için ne yapardın
    -ben bi bakkala gidiim en iyisi

/////////////

-benim için ne yapardın sevda
    -soyunuyum mu
    -seviyom seni mucx

/////////////

-benim için ne yapardın zühtü
    -aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. lütfen daha sonra hede hödö..
    -hayvansuuaan

////////////

2. rumi$

rumi$ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    :S:S:S:S bumudur yanii ???

ßénim için Napardın :D:D TAm kopmaLık SüpeRrrr ßişiii :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmek için :D

gülmek için :D

BİM poşetlerinin dayanıklılığını ispatlamak için yapılmış bir deneydir... Lütfen evde tek başınıza denemeyiniz... Converse artık kundura ayakkabı üretmeye başladı. hem de all star Converse severlere duyurulur bey abim bastırıo damacanaya, diğer abimiz de gördüğünüz üzere açık hava damacanalı duş'un keyfini çıkartıyor...
  2. Kopmalık harika itiraflar :D

Kopmalık harika itiraflar :D

kopmalık duvar yazıları harika itiraflar kopmalık yazılar Harika gülmekten kopartan itiraflar meleklerim.Mutlaka gülümseyeceğinizi garanti ederim.:D Yaramazlığının tavan yaptığı noktada dört yaşındaki azman yeğenim oda cezası alıyor... Büyük bir öfkeyle odasına gidiyor. Uzunca bir zaman sesi çıkmyor, uyuduğunu düşünüp sohbete dalmışken sesleniyor ''Gardiyaaannn, sütümün saati geldi....
  3. 1. sınıftayken  tam rezillik :D (:

1. sınıftayken tam rezillik :D (:

allahmm tam rezillik :D (: okula ilk başladığım seneydi çok iyi hatırlıyorum :D tabi ben sessiz hanım hanımcık biriydim o zamnlar :D neyse bi gün beden eğitimi için dışarıya çıktık.. herşey çok güzel.. şansa da benmle birlikte onlarında tuvaleti gelıo onlar izin alıyo teker teker gidiyo tuvalete ..yada maksat tuvalete gitmek diye izin alıyolar bılmyıorum artık :D tam cesaretlendım bende...
  4. Zayıflamak için D Vitamini

Zayıflamak için D Vitamini

D vitamini yaşamsal fonksiyonların dengeli ve düzenli çalışması için gerekli olan en temel vitaminlerden bir tanesidir. Öyle ki D vitamini hakkında sayısız araştırma ve deney yapılmıştır. Bu yapılan araştırmalar ve deneyler neticesinde varılan sonuçlar oldukça şaşırtıcı ve önemli düzeydedir. Sonuç olarak D vitamininin önemli ölçüde gerekli olduğu kanısına varılmıştır. D vitamini yaklaşık...
  5. Ayran İçtin mi  :D

Ayran İçtin mi :D

Bu konu; komik yazılar hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, aşağıda ki diyaloğu sesli olarak okuyun ve sonra ortaya çıkan komediye bakın :puha: - I run each teen me? - A wet each team. - I run each make is tea your sun each. - Higher them in each team. - Catch bar duck each teen? - On bar duck each team. - Why high one why!

Sayfayı Paylaş