gebe
  1. axigirl

axigirl Forum Okuru

♥.. AvRiL Fan CluB ..♥

Konu, 'Fan Club' kısmında axigirl tarafından paylaşıldı.

[..AvriL Fan CluB..]

Avril Lavigne
    Avril Romana Lavigne Whibley, 27 Eylül 1984'te Ontario, Kanada'da doğdu. Babası Fransız, annesi Kanadalı olan Avril, 14 yaşına geldiğinde annesinin ona armağan ettiği gitarla kendi bestelerini yapıp söylemeye başladı. 1998 yılında bir müzik yarışmasını kazandı ve kendisi gibi Kanadalı olan Shaina Twain ile beraber ilk turnesine çıktı. Lavigne, şarkılarını bir videoya kaydetderek ve çeşitli plak şirketlerine gönderdi. Bir süre sonra New York Records ona bir demo yapması için fırsat vereceğini belirten bir mektup gönderdi.
    Stüdyoda çalıştığı günlerden birinde Arista Records'tan gelen birisi onu çok beğendi ve hiç zaman kaybetmeden sanatçıyı Arista Records'a getirdi. 2002 yılında ise Avril Lavigne dünya çapında 14 milyon satan "Let Go" albümüyle birçok ödül alırken sekiz dalda daGrammy adaylığını elde etti.
    Kanada'da listelerde 2. sıraya kadar yükseldi. Albümden 4 adet single çıkardı. "Complicated" adlı parçası en fazla çalınan şarkı oldu ve 11 hafta zirvede kaldı. "I'm With You," ABD'nin yanısıra İngiltere'de de zirveye yerleşti. "Losing Grip" ise Tayvan veŞili'deki listelerde ilk sıraya ulaştı.

2. rainoffical

rainoffical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    neredeyse 5 senedir dindiremediğim içimdeki aşkım bitanecik yıldızım o benim :) Çılgın punk prensesim :-*

♥.. AvRiL Fan CluB ..♥ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. JeLißon Fan cLub

JeLißon Fan cLub

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tatili Seviyorum Fan Club

Tatili Seviyorum Fan Club

Burası da tatil sevenlerin :D, her fırsatı tatil olarak değerlendirebilenlerin, yaşasın tatil diyenlerin fan club'ı olsun :D Mesela ben, Yaşasın Tatil :26: Lakin en çok yaz tatilini seviyorum. En güzel tatil yaz tatili :D
  3. Yalın Fan Club

Yalın Fan Club

yalın fan club yalın fan clup hüseyin yalin Mart 1980 İstanbul doğumlu olan Yalın'ın asıl ismi Hüseyin Yalın. İlk bestelerini St. Michel Fransız Lisesinde okuduğu yıllarda Yurdaer Doğulu Müzik okulunda gitar dersleri alırken yapmaya başladı. Halen eğitim gördüğü İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü kazandığı dönemde ise beste çalışmalarını hızlandırdı ve albüm demoları hazırlamaya...
  4. Patates kızartması fan club

Patates kızartması fan club

Patates kızartması sevenler burayaa :D
  5. Köpek Severler Fan Club

Köpek Severler Fan Club

köpekseverler Kim benim gibi köpüş delisiyse buraya bekliyorum :D :kucu: Bu bebişleri kim sevmez ki yaa :)

Sayfayı Paylaş