gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben 16 haftiligm kucucuk bir is yapsam 5 dk ayakta dursm sirtim belim agriyor ayaklarmin uzerne basamyorum kalcma kramp giriyor normaldede vardi ama hamile olunca dahada artti neden olabilir.

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sırt ve bel ağrıları bebeğin büyürken anne rahmindeki kasılmalarından kaynaklanabiliyor ancak bahsettiğiniz yorgunluk halinden doktorunuza bahsetmelisiniz vitamin eksikliğiniz söz konusu olabilir doktorunuz size uygun takviyeler vereektir. Sağlıklı hamilelikler diliyoruz..

16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 16 haftalık hamile arkadaşlar hadi burda paylaşalım yaşadıklarımızı,kontrollerimi:)

16 haftalık hamile arkadaşlar hadi burda paylaşalım yaşadıklarımızı,kontrollerimi:)

Ben 16 haftamı bugün doldurdum ve çok heycanlıyım,çünkü 1 hafta sonra cinsiyetini öğrenicem,ayrıca arkadaşlar bişey sorucam,bebeğinizi kıpırtılarını hissettinizmi,hissettiyseniz en çok ne tarafta kıpırdıyo:)
  2. 16+3 hamileyim bebeğim ne zaman kımıldar?

16+3 hamileyim bebeğim ne zaman kımıldar?

bebeğiniz kaç haftalıkken kımıldadı henüz heyecanını yaşarken şimdi de kıpırtısını duymak istiyorum :)
  3. 33 haftalık hamileyim çok ağrım oluyor neden?

33 haftalık hamileyim çok ağrım oluyor neden?

33 haftama qirdim inanilmaz sirt bel aqrilarim var doqum yaklastiqi icinmi, bu haftadan sora doqum olma olasiliqi nekadardır yapanlar warmi?
  4. 6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

6 haftalık hamileym karnımın alt tarafı ağrıyo ama hep aynı taraf deıil degişiyo yani bide nefes almkta güclük cekiyorum sebebini bilen vrmı neden oluyor acaba?
  5. 16 Haftalık gebeyim bebeğim tekme atmıyor neden?

16 Haftalık gebeyim bebeğim tekme atmıyor neden?

Anne karnında gelişimini tamamlayan bebeklerin doğumdan hemen önce varlığının ilk olarak hissedilmesi durumu ile de karşılaşılmaktadır. Bebeğin tekme atması alında yer değişimleri sırasında oluşan bir durumun belirtisidir. Annenin ilk gebeliğinde bebeğin hareketlerinin farkına varılabilmesi oldukça uzun bir sürece dönüşürken, ikinci gebeliklerde annenin daha tecrübeli olması sayesinde gebelik...

Sayfayı Paylaş