gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

18 aylik oglum hasta yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba benim oglum 18 aylik ve cok kotu burun akintisi ve oksurugu var evde ne yapabilirim dogal olarak

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Böyle bir durumda doktora gitmeniz daha doğru olacaktır. Doktora gidinceye kadar evde yapabileceğiniz şeyler; keçiboynuzu pekmezini suyla seyrelterek verebilirsiniz, sırtını hakiki zeytinyağı yada kremin içinde bebe aspirini eritip bu karışımla ovabilirsiniz tabi sıcak tutmaya özen gösterin en kısa zamanda da doktora gidin, geçmiş olsun..

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Daha cok küçükmüs yavrun. Doktora gitmek en iyisi. Hastalik ilerlemeden götür bebegini oda rahatlasin sende:)
    Gecmis olsun simdiden :)

18 aylik oglum hasta yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasta

Hasta

Hasta Doktorların müşterilerine verdiği ad.
  2. oglumun günlügü

oglumun günlügü

Genç adam, evinin alt katında marangozluk yapıyordu. Kapı ve pencere konusunda uzmandı. Fakat plâstik pencereler yaygınlaşınca, ahşap olanlara rağbet azaldı. Bu yüzden işler iyi gitmiyordu. Üstelik de çocukları büyümüş, biri hariç okula başlamıştı. Masrafları artınca, yanındaki kalfasına yol verdi. İşe biraz daha erken... koyulur, yardımcıya ayırdığı parayı, çocukların harçlığına katardı....
  3. polikistik over rahatsızlığım var hastayım yardım lütfen

polikistik over rahatsızlığım var hastayım yardım lütfen

polikistik over 19 yaşındayım 4 senedir dıana ve türevlerini kullanıyorum. çok sıkıldım ilaç kullanmaktan. bırakmak istiyorum. gebe kalamama korkum var. ya daha kötü olurda kalamazsam diye ilacı bırakamıyorum. ne yapsam bilemiyorumm
  4. Hastayım

Hastayım

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim
  5. İstanbul Kadir Has Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konseri 18 Mayıs 2013

İstanbul Kadir Has Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konseri 18 Mayıs 2013

teoman konseri 2013 teoman istanbul konseri 2013 kadir has bahar şenliği 2013 Sevgili melekler, Kadir Has Üniversitesi her yıl düzenlediği bahar şenliğini bu yıl 18 Mayıs tarihinde gerçekleştirecek. Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa Kampusu - E5 Karayolu Üzeri - Selimpaşa / İstanbul adresinde yapılacak olan bahar şenliğinde, birbirinden eğlenceli oyunlar, lezzetli yemekler ve kulakların...

Sayfayı Paylaş