gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2012 En Baba Kapak Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada

ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM

ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM

BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

SIGARA VE ALKOL INSANI YAVAS YAVAS OLDURUYORMUŞ ULAN ZATEN KIMIN ACELESI VARKI

SOKAKTA GEZIYOR BIR DELIKANLI ESRAR CEKIYOR GOZLERI KANLI OYLE BIR SEVDIGI VARKI ALLAHINA KADAR SEVDALI

BENIM ADIM EZANLA BASLADI SELAYLA BITER ISTEYENE DEGIL ALYINA GIDER

ALEM BUYSA KRAL BİZİZ

Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN
    CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN
    BIZ KARADENİZLİYİZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem...

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

~~вєηι вιя ѕєη αηℓα∂ıη , ѕєη ∂є уαηℓış αηℓα∂ıη. ~~

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

ne dayılıkta gözüm var
    ne de ağalıkta..yalnız
    dalımı kıran olursa
    ağacını kökünden sökerim.

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    1.Hoşsun Ama Boşsun FazLa Kafanı Yorma Artık YoksuNN..
    2.kalbimdeki sancılar başladı, kaybediyorum ben kendimi & bugün varım ama yok olunca anlarsın sen değerimi .

3.Kimseye €yvαLLαhı'mM Y.0.k ! Arkαmdαn SöyLenenLere Kαrnım T.0.k ! Bαkıyorum dα Piyαsαdα ßizi Çekemeyen ç000kK kankaa.. x)

4.Durumum ßékaaar qözLériim aLayınnaa ßakaaar ;D

5.Gelen Gelir,Giden Gider Benim Dünyam Her Türlü Döner...Ciddiysen Varım Dalgaysan Süper Sörf Yaparım...! ;)

6.Né GüzéLdiЯ ßiЯiné “İЧiki vaЯSın” diЧéßiLmék .. ! ♥

7.'offff..." Dedi. "Ne OLdu?" Dedim. "Hiiiiiç"Dedi. ...... "Her şeyi Bırak GeL BenimLe." Dedim. "OL...ur mu ?" Dedi. "TopuTopu Bi Tabak FazLa Koyarız Soframıza" Dedim. "OLmaz" Dedi. "Neden?"Dedim. "Aynı Tabaktan Yeriz" Dedi. Bir Daha Sevdim... :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

AŞKı AŞKa böl hayat çoğalır.hayatı AŞKla çarp zaman çoğalır btün hayatları topla AŞK eder hayattan AŞK çıksa ne kalır...

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sen piyonsun , Ben şah . Ben seni kaybedersem 2 puanım gider, Amaa sen beni kaybedersen oyun BİTER !...

5. black thoughts

black thoughts Forum Okuru

it le köpekle uğraşmayı sevseydim gidip veteriner olup seni tedavi ederdim.

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşk bir Havuza benzer. İçinde enayiler yüzer, vallahi ben düşmedim abi, beni itiklediler :))

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

"Sakın sana kötüsün diyenlere aldırma. Bana da geri zekalısın diyenler oldu. Ve ben atomu parçalayıp ellerine verdim.." - Albert Einstein

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayık ol tatlım yıkılmaz tahtım !

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10. BG- seRserY -si :)

BG- seRserY -si :) Forum Okuru

bU dUNYADA -SEVMEK- OSTUR! aMA 'seN! seN! oL 'hic sevmE! hep pesindeN! "KOSTUR"

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok talibim var diyenler:Sevinmeyin!Ucuz malın alıcısı çoktur

13. eda selin yayla

eda selin yayla Forum Okuru

Şu hayatta sakın ağlayayım deme.Çünkü senin tek bir gülüşün için yaşayan biri var...

2012 En Baba Kapak Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en baba kapak sözler

en baba kapak sözler

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende...
  2. Ağır abi kapak sözler 2012

Ağır abi kapak sözler 2012

Dikkat :D:D ağır abilerden kapak gibi sözleri vereceğiz. Bunları bilin ki sizlerde kapak olmayın. Sonra ağlamayın kızlar :D:D ßëN Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë...
  3. En Baba Sözler 2012

En Baba Sözler 2012

en baba sözler baba sözler 2012 en baba kapak sözler 2012 Karşınızdakini tam canevinden vuracak, iğneli mi iğneli, biraz da esprili en baba kapak sözler burada melekler :) konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim KiMSe...
  4. En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler Anlamlı Kapak Sözleri Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlamlı kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için anlamı oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım. 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında. Bizim...
  5. 2014 Facebook En Kapak Sözler

2014 Facebook En Kapak Sözler

kapak sözler, facebook kapak sözler, laf sokan kapak sözler Sosyal paylaşım ağları için de en popüler olan Facebook ta paylaşmak için en kapak ve laf sokan sözler arayanlar için farklı ve en yeni kapak sözleri sizler için paylaşıyoruz. Kendini anlatamıyorsan çıkma karşıma, sen yalancısın sokk bunu kafana, birdaha anma adımı, sildim seni yorma umutlarımı! işine bak bundan sonra, boş...

Sayfayı Paylaş