gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Kumaş ve Dantel Masa Örtüsü Örnekleri

Konu, 'Masa Fiskos Modelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yeni Dantel Masa Örtüsü modelleri Dantel Masa Örtüsü Örnekleri 2012
    Danteller çeyiz sandıklarının bir numaralı eserleridir melekler :) Tüm anneler kızlarının çeyizine en az 2-3 takım dantel örüp koyarlar. Tabi dantel örneklerinde ağırlığı masa örtüleri çeker. Çeşit çeşit motiflerle binbir emekle örülen masa örtüleri fazla olmasa da gelenek halinde hala çeyizleri süslüyor. Biz de dantel seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için yeni kumaş ve dantel masa örtüsü örneklerini bir araya getirmeye çalıştık. Buyrun inceleyin :tik:

19bjk03 bunu beğendi.
  2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    hepsingüzel ama ilk bastaki çok güzel kesin yapmam lazim, fikir için tsk.

2012 Kumaş ve Dantel Masa Örtüsü Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masa Örtüsü ve Fiskos Örnekleri

Masa Örtüsü ve Fiskos Örnekleri

fiskos masa örtüsü modelleri fiskos masası örnekleri örnekleri masa örtüsü
  2. Dantel Masa Örtüsü Örneği

Dantel Masa Örtüsü Örneği

dantel masa örtüsü örnekleri masa örtüsü örnekleri örneği dantel örtüleri örtü
  3. Masa Örtüsü Kumaşları Nelerdir?

Masa Örtüsü Kumaşları Nelerdir?

okul masa örtüleri Masa Örtülerinde kullanılan kumaş çeşitleri aşağıda sıralanmıştır. % 100 Pamuk Kumaş : Yüzde yüz pamuklu üretilen masa örtüleri ortamı çok şıklaştırır. Doğal liflerden üretildiği için görünüm ve dokunuş olarak oldukça kalitelidirler. Sigara ve diğer yanıklara karşı dayanımları yüksektir; geç tutuşurlar. Genel yangın halinde polyester kumaşlar kadar erken yanmadıkları...
  4. Dantel Bordürlü Masa Örtüsü

Dantel Bordürlü Masa Örtüsü

Çeyiz hazırlayan genç kızlar yada elişi meraklı bayanlar için çok şık dantel bordürlü masa örtüsü modelini paylaşıyorum Çiçekli masa örtünüzü dantel şıklığı ve zarafetiyle bütünleştirin. Modelde çiçekli masa örtüsü ile kombin oluşturacak şekilde bir renk uygulanmış. Sizde kendi örtünüzle uyum sağlayacak bir renk dantel seçebilirsiniz. Kolaylıkla yapılabilecek şık bir örtü
  5. dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri

dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri

dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri merhaba ben sizden dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri istiyorum bu konuda bana da yardımcı olun kızlar

Sayfayı Paylaş