gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Saç Bandı Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 saç bandı modelleri çeşitleri resimleri modası ile ilgili bilgiler burada melekler Saçlarımızın bakımlı ve sağlıklı görünmesi biz melekler için çok önemlidir :) Bunun yanında saçlarımıza verdiğimiz değişik saç modelleri kendimizi iyi hissetmemizi sağlar.Her yıl bu modellerden bazıları öne çıkar,moda olur.Aksesuarları da unutmmak lazım tabi :)
    Şimdi ekleyeceğimiz aksesuar modelleri ise saç bantları.Hiç modası geçmeyen,her sene değişik malzemelerle değişik şekillerde üretilen saç bantları, bazen masum bazen havalı gösterir bizi.İsterseniz 2011-2012 nin saç bantları nasıl olacakmış bir görelim melekler :)

2012 Saç Bandı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç bandı modelleri 2010

Saç bandı modelleri 2010

erkek saç bandı erkek saç bandı modelleri bant modelleri bant bantlı Yaz aylarında saç bantları ayrı bir güzel ve bir o kadarda kullanışlı oluyorlar.Geniş modelleri hek aksesuar olarak kullanağınız gibi sizi güneşin yakıcı etkisinden koruma altına alacaktır.Hazır saç bantlarını bende severek kullanıyorum en kısa zamanda çarşıya çıktığımda bu bantlardan yazlık renk ve desenlerde tekrar alacam
  2. 2012 Kısa Saç Modelleri

2012 Kısa Saç Modelleri

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Kısa Saç Modelleri rica ediyorum beğendiğiniz kısa saç modeli ya da modelleri var ise lütfen bana önerilerde bulunun. şimdiden tşkler hanımlar
  3. 2012 Küt Saç Modelleri

2012 Küt Saç Modelleri

2012 Küt Saç Modelleri paylaşırsanız çok sevinirim. Kardeşim Ece'nin saçları çok uzun ve çok seyrek saçlarını küt kestireceğiz ama küt modeli görmek istiyor :)
  4. 2012 Yaz Saç Modelleri

2012 Yaz Saç Modelleri

2012 Yaz Saç Modelleri bu sene ne modellerde merak ediyorum saçlarımı kestirecem bana mümkünse yılın saç modellerini sunarsanız şeklini buradan belirleyebilirim :)
  5. Yaz Saç Modelleri 2012

Yaz Saç Modelleri 2012

2012 Yaz Saç Modelleri Yaz Saç Modelleri 2012 Merhaba SEvgili Melek'ler bu yaz saçlarının şeklini ya da rengini değiştirmek isteyen tüm hanımlar için, 2012 yaz saç modellerini paylaşıma açıyoruz.

Sayfayı Paylaş