gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 söz yüzüğü nişan yüzüğü modelleri meleklere özel

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 söz yüzüğü nişan yüzüğü alyans modelleri burada arkadaşlar. Evlilik öncesi gerçekleşen söz merasiminde takılacak, sözlenmeyi sembole eden söz yüzükleri, alyans ve nişan yüzükleri sizler için geliyor Melek'ler. 2012 Düğün Modasından sizler için daha önce bir çok 2012 gelinlik ve gelin modasına dair bir çok konuya imzamızı atmıştık Melek'lerim. Şimdi ise yine siz Melek'lerimize özel ve sözlenecek, evlenecek olan misafirlerimize özel 2012 Takı modasından seçtiğimiz en şık 2012 söz yüzüğü nişan yüzüğü alyans modellerini sunuyoruz arkadaşlarım. Biz çok beğendik, hatta beğendiğimiz modelleri, sizinde beğeneceğinizden emin olduğumuz modelleri seçtik, bu sayfada bir araya getirdik. Bakalım, hangi evlenecek olan üyemiz ya da misafirimiz, bu modellerden hangisini seçecek:D [​IMG]

asiruki bunu beğendi.
2012 söz yüzüğü nişan yüzüğü modelleri meleklere özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birkaç nişan yüzüğü modeli

Birkaç nişan yüzüğü modeli

Nişan,sözden sonra gelen evliliğe 2. adım.Önemli ve heyecanın dahada arttığı bir dönem.Artık bundan sonrası atılan adım en önemli adımlardan biri.Eğer bu hayata doğru adım atmaya karar verdiyseniz,nişanın önemli ve gerekli aksesuarlardan biri olan nişan yüzük modelleri sizler için...
  2. 2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

nişan yüzükleri 2011 yüzük modelleri nisan yüzükleri 2011 yüzük modelleri gümüş alyans Bazı çiftler söz ve nişan yüzüklerini gümüş olarak tercih ederler özellikle yne bazı erkekler altın yüzük takmak yerine gümüş yüzüğü seçerler.Eğer sizde evleneceğiniz kişiyle evliliğe ilk adım atarken takacağınız alyans modelini gümüş olarak düşünüyorsanız 2011 yılının gümüş söz ve nişan yüzük modellerini...
  3. 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri Merhaba ben altın takamıyorum sünnet olduğu için tercihimi gümüşden yana kullanıyorum. Bu yüzden de sizden 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modellerini rica ediyorum kardeşlerim.
  4. İsteyenler için Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri 2012

İsteyenler için Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri 2012

2012 Gümüş Söz yüzükleri Nişan Yüzük Modelleri 2012 Altın yerine gümüş tercih eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda gümüş söz yüzüğü ve nişan yüzüğü modellerini bir araya getiriyor ve görücüye çıkartıyoruz arkadaşlarım :)
  5. İşte Meleklerim Yamachi 2012 Yüzük Modelleri....

İşte Meleklerim Yamachi 2012 Yüzük Modelleri....

Yamachi Takı Modelleri Yamachi 2012 Takı Modelleri Yamachi yüzük modellerine bayılacaksınız...Öylesine büyüleyici ve şahane ki sizlerde etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız...İşte Yamachi takıları.

Sayfayı Paylaş