gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013’te Uzun kollu gelinlik modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; uzun kollu gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir.
    Bahar aylarında gelin olmayı düşleyenler için ve kır düğünü yapmayı planlayan meleklerimiz için uzun kollu gelinlik modellerini sunuyorum. Meleklerim vücut yapınızı iyi bilirsiniz eğer kollarınızda görünmesini istemediğiniz fazlalıklar yada lekeler varsa bu modellerle güzel bir şekilde kamufle edebilirsiniz :tik: Ayrıca bu gelinlik modellerini özellikle isteyen meleklerimiz de birbirinden şık ve görkemli olan bu gelinlik modellerinden birini tercih ederek hayallerini süsleyen düğünlerinde diledikleri gelin olabilirler…

2013’te Uzun kollu gelinlik modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 uzun kollu elsbise modası

2013 uzun kollu elsbise modası

bu konu;2013 elbise modelleri,2013 uzun kollu elbiseler hakkında bilgi vermektedir Sevgili hanımlar bu kış uzun kollu elbiseler moda.Zaten kışın uzun kollu elbise giyilir dediğinizi duyar gibiyim.Çalışan bayanlar,modayı yakından takip edenler yaz kış ayırt etmeden kısa kollu kıyafetleri tercih ediyor.Bu kış tüm bayanlar uzun kollu elbiseleri giyicek.İster mini olsun ,ister uzun tüm...
  2. Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Bu konu; 2013 tesettürlü gelinlikler ile ilgili bilgiler vermektedir. Yeni sezon gelinliklerin her biri birbirinden güzel. Evlenecek olan meleklerimizin rüyalarını süsleyen bu güzel gelinliklere 2013'te hem sadelik hem de gösteriş bir arada sunulmuş. Tesettürlü gelinliklerin kendilerine has gizemleri ve güzellikleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Tesettürlü meleklerimiz bu yaz evlilik...
  3. 2013 Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

2013 Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Bu sayfa; 2013 Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri konusu hakkında bilgielr vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılı gelinliklerde tek kelimeyle dantelin yılı. Dünyaca ünlü gelinlik tasarımcılarının dizayn ettikleri gelinlikler incelendiğinde bu yıl romantik dantellerle bezeli gelinlikleri bol bol göreceğiz. Yakada, sırtta, kollarda ya da eteklerde serpiştirilmiş son derece zarif...
  4. Uzun Kuyruklu Gelinlikler 2014 Modası

Uzun Kuyruklu Gelinlikler 2014 Modası

kuyruklu gelinlikler, 2014 kuyruklu gelinlik modelleri, kuyruklu gelinlik modelleri 2014 Sevgili melekler, bilmem hatırlar mısınız ya da yaşınız küçükse duydunuz mu? Yıllar yıllar önce, İngiltere Kraliyet ailesinin tarihinde en çok iz bırakmış isimlerin başında gelen Prenses Diana'nın muhteşem gelinliği olay olmuş, her evlenen genç kız onunki gibi bir gelinlik hayaliyle yanıp tutuşmuştu....
  5. uzun kollu gelinlik modeli tavsiye

uzun kollu gelinlik modeli tavsiye

selamlar bana uzun kollu gelinlik modelleri önerilerinde bulunurmusunuz yakında düğünüm olacak malum havalar çok soğuk o yüzden uzun kollu bir gelinlik giymeye karar verdim ama model konusunda kararsızım modern ve gösterişli bir gelinlik modeli olursa memnun olurum

Sayfayı Paylaş